Emma Smetana

Emma Smetana Foto: archiv E. Smatana

Emma Smetana zmizela z televizní obrazovky: Tuhle krásu už ocení jen její identický přítel

Televizní zpravodajství Novy přišlo o moderátorku Emmu Smetana (33), která se stala 'obětí' organizačních změn. Teď je sice bez práce, ale bude mít alespoň více času na svou hudební kariéru a probírání společného šatníku s přítelem Jordanem Hajem.

Emma si může plnit své ambice, ale moderování Odpoledních Televizních novin jí zajišťovalo nezanedbatelný příjem. Jako zpěvačka se bude muset pořádně ohánět, aby mohla nadále rozšiřovat svou garderobu. Její fanouškovská základna totiž nebude zdaleka tak početná jako publikum Novy.

„Společnosti CET 21 přistoupila k některým organizačním změnám, které zahrnují i zpravodajství. Byl zúžen počet moderátorů, což vedlo k rozvázání pracovního poměru s moderátorkou Emmou Smetana. Moderování poledních a odpoledních Televizních novin nadále zajistí stávající moderátoři,“ potvrdila nemilou novinku Alžběta Cimová z TV Nova.

Nečekanou životní změnu Emma nejspíš oplakávat nebude. Na sociální síti po posledním moderování sdílela píseň Free as a Bird (Volný jako pták) od kapely The Beatles, takže ji práce v televizi nejspíš příliš svazovala. 

Bude vám Emma Smetana na televizní obrazovce chybět?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků