Vytvarujte si jízdou na koloběžce zadeček a zpevněte bříško i stehna!

1. dubna 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Každý chce být věčně mladý, krásný, zdravý a štíhlý… Jenže ne každému je od přírody přáno. A tak se potíme ve fitness centrech a běháme po stezkách a dřeme a dřeme. Přitom stačí tak málo. Celou naši dřinu hravě nahradí jízda na sportovní koloběžce.
Chcete být zdraví, krásní a fit? Jezděte pravidelně na koloběžce!

Chcete být zdraví, krásní a fit? Jezděte pravidelně na koloběžce!

Jízda na koloběžce je svým způsobem unikátní a současně velmi jednoduchou pohybovou aktivitou. Aktivuje se při ní totiž většina svalových partií. Odstraňuje bolesti zad, pozitivně ovlivňuje kondici kloubů dolních končetin a nenáročným způsobem tvaruje zadeček, bříško, stehna a lýtka. Jízda na koloběžce je skvělou prevencí proti celulitidě. Proto si koloběžky oblíbili nejen muži, ale také ženy. Koho by napadlo, že se při boji s celulitidou může člověk tak dobře bavit?

Více
nyní na Kostka-Kolobka.cz
A co na to lékaři?

A co na to lékaři?

Shodují se na tom, že jízda na koloběžce je vhodným kompenzačním cvičením, které pomáhá odstraňovat bolesti a ztuhlost zádového svalstva. Dochází při ní k celkové stabilizaci kyčlí a trupu, která hraje zásadní roli v prevenci v potížích s páteří. Jen málokterá sportovní aktivita dokáže zpevnit zádové svalstvo tak jako právě jízda na koloběžce. Výhodou je, že jízdu na koloběžce si můžeme vychutnat prakticky všude – na cyklostezkách, na chodnících, na silnici, v lese... A proč nevyrazit na koloběžce třeba do práce?

Více
nyní na Kostka-Kolobka.cz

Časová osa článků