Lenka Filipová teď hodně cestuje s kytarou po Evropě. Super.cz

Kam se ztratila Lenka Filipová? Cestuje po Evropě, místo v letadle kupuje i kytaře, aby jí nebyla zima

Se zpěvačkou Lenkou Filipovou jsme se nepotkali už dlouho, více než o ní bylo slyšet o její dceři Lenny, takže jsme byli zvědaví, kde se nám schovávala. "V poslední době hodně cestuju, samozřejmě že s muzikou," vysvětlila svoji absenci Lenka.

"Mám svoje kytary, svůj program Concertino a v podstatě jsem pořád na jevištích, sály jsou plné. Lenny je teď víc vidět, co do publicity a do PR, to je pravda. Cestuji nejen po Česku, ale i v zahraničí. Hodně po Evropě, od Slovenska po Francii a Anglii," vypočítala.

Zpěvačka raději cestuje autem než letecky. "To je totiž horší s kytarami. Špatně se umísťují, nechci je dávat do prostor, kde by jim byla zima a mohli je pošramotit. Stává se, že producent dokonce koupí klasické kytaře sedadlo. Ale jen v economy class, ne v byznysu, to jí stačí," smála se Lenka.

Do Anglie Filipová ráda létá už proto, že tam studuje její dcera. "Už je tam třetím rokem, a tak, abychom se viděly, zařizujeme si koncerty v zemích, kde žijeme. Ona přijede sem, já si zase zařídím koncerty v Anglii," vysvětlila, jak řeší, když se jim s dcerou po sobě stýská. 

Který z hitů Lenky Filipové je vašemu sdrci nejblíže?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků