Eva Decastelo slaví Velikonoce hlavně kvůli dětem.

Eva Decastelo slaví Velikonoce hlavně kvůli dětem. Herminapress

Eva Decastelo má obrovské trauma z Velikonoc: Její maminku mlátili opilí puberťáci a moderátorka se klepala hrůzou

Moderátorka Eva Decastelo (43) velikonoční tradice pečlivě dodržuje. Obzvlášť kvůli dětem, které se na svátky jara pokaždé moc těší.

„Slavíme je kvůli dětem. Jdeme k vodě a nařežeme vrbové proutky, děti pletou s mým mužem pomlázky. Jelikož jsem na všechny manuální práce nešikovná, mám dovoleno pouze vázat mašle. Pak barvíme vajíčka, což děti moc baví,“ prozradila Decastelo s tím, že jinak má z Velikonoc od dětství velké trauma.

„Když mi bylo asi čtyři nebo pět let, šly jsme s maminkou k babičce. Cestou jsme potkali bandu ožralých kluků, kteří měli pomlázky upletené z bužírky. Zastavili nás a chtěli vajíčka. Máma mě držela za ruku a řekla, že žádné nemá. Oni ji začali šupat těmi pomlázkami, a jak byli opilí, mlátili ji vší silou. Maminka mě popadla a utíkala se mnou v náručí k babiččinu domu, kde jsme se schovaly. Měla modřiny po celém těle. Dodnes si pamatuju, jak bušili na dveře a hulákali a já se klepala hrůzou. Takže Velikonoce jsem začala slavit zase až s dětmi. Býváme většinou v Želivě, odkud je můj manžel, tam se tradice ještě dodržují,“ uzavřela moderátorka a herečka, která se od dubna objeví v seriálu Ohnivý kuře. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků