Jitka Čvančarová se proměnila v Marilyn Monroe

Jitka Čvančarová se proměnila v Marilyn Monroe Foto: Super.cz/ archiv TV Nova

Sexbomba na druhou: Takhle se Jitka Čvančarová měnila v božskou Marilyn Monroe

Co vznikne spojením žensky tvarované herečky Jitky Čvančarové (43) a sexsymbolu Hollywoodu 50. let? Prototyp dokonalé ženy, která nenechá diváky u televizních obrazovek v klidu.

Oblíbená herečka s plnými křivkami se v rámci pořadu Tvoje tvář má známý hlas proměnila v Marilyn Monroe (✝36) a předvedla své hlasové schopnosti legendárním hitem I Wanna Be Loved By You. Jitka má bohaté zkušenosti z muzikálů, takže se zpěvem neměla problém.

Diváky nové show však oslní spíše svým vzhledem. Proměna v hollywoodskou bohyni byla totiž opravdu důsledná, a Jitka v maskérně strávila dvě hodiny. „U Jitky jsme se zaměřili na řasy, linky a samozřejmě jsme dodělali typickou pihu. Barvu rtěnky jsem po kamerové zkoušce ještě změnila, protože ta původní v záři reflektorů nefungovala,“ popsala metamorfózu Čvančarové hlavní maskérka projektu Adriana Bartošová.

Jitka se v pořadu Tvoje tvář má známý hlas objeví společně s Jakubem Kohákem a Jankem Ledeckým (59) jako porotkyně. O další proměny se postarají Petr Rychlý (56), Hana Holišová, Adam Mišík, Iva Pazderková (41), David Kraus (41), Ivana Chýlková (58), Anna Fialová a Petr Ondráček. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků