Tamara Ecclestone s Jayem Rutlandem a jejich dcerou Sophií

Tamara Ecclestone s Jayem Rutlandem a jejich dcerou Sophií Profimedia.cz

Zlatokopové zbystřili: Manželství nádherné miliardářky Tamary Ecclestone je před krachem

22. března 2016 17:05

Jedné ze dvou dcer bosse F1 Bernieho Ecclestona Tamaře (31) se prý hroutí manželství. Atraktivní maminka čerstvě dvouleté holčičky Sophie už údajně kontaktovala své právníky s dotazem, jak jednat v případě ukončení svazku s bankéřem Jayem Rutlandem, jehož si brala po krátké známosti v roce 2013. Rutland byl nedávno obviněný ze spojitosti s drogovým bossem Jamesem Tarrantem, což mělo být posledním hřebíčkem do rakve jejich vztahu.

Podle zdroje deníku The Sun je manželství v troskách. Pár už má dokonce v londýnském sídle za 70 miliónů liber spát v oddělených místnostech.

„Ten vztah byl napjatý už před Jayovým obviněním, ale tohle bylo poslední kapkou. Žijí pod jednou střechou, ale v jiných místnostech a ona se netají tím, že manželství je u konce,“ svěřil zdroj z jejího okolí. „Její prioritou je ochránit Sophii a udržet reputaci rodiny, takže nebude dělat žádná ukvapená rozhodnutí,“ dodal. Jasné ovšem je, že Tamara a Jay spolu poslední měsíce netráví příliš času. Tamara dokonce letos dvakrát odjela bez manžela na hory.

Její mluvčí se k informacím po předchozím kontaktování nevyjádřil. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz