Tyto fotky Reese Witherspoon od sebe dělí 25 let!

Tyto fotky Reese Witherspoon od sebe dělí 25 let! Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Pravá blondýnka už patří mezi čtyřicátnice: Od její první role uběhlo 25 let, ale pořád vypadá jako holčička

Hollywoodská herečka Reese Witherspoon (45) je na ulici k nerozeznání od své šestnáctileté dcery, ale dnešním dnem se zařazuje mezi čtyřicátnice. Před kamerou se sice pohybuje už čtvrt století, ale její tvář se téměř nezměnila.

Jedna z nejoblíbenějších filmových hvězd, která našla uplatnění v komediích i vážných snímcích, se poprvé před kameru postavila v roce 1991. Během natáčení milostného dramatu V měsíčním svitu jí bylo pouhých 15 let, což téměř odpovídá současnému věku její dcery. Reese ve filmu o první lásce potvrdila svůj talent, ale Oscara dostala až jako třicátnice - za hlavní roli ve filmu Walk the Line, v němž přesvědčivě ztvárnila zpěvačku June Carter.

K nejzásadnějším filmům bohaté kariéry Reese Witherspoon patří Velmi nebezpečné známosti, díky nimž poznala svého prvního manžela Ryana Phillippeho, s nímž má kromě šestnáctileté Avy i dvanáctiletého Deacona. Jejich manželství trvalo devět let. Herečka se poté provdala za Jima Totha a rozšířila svou rodinku o Tennesseeho (3).

Trojnásobná maminka se už objevila téměř v padesátce rolí, ale největší popularitu jí zajistila komedie Pravá blondýnka z roku 2001, která se pro velký úspěch dočkala pokračování. Reese by růžový kostýmek mohla obléknout i jako čtyřicátnice a plynule navázat tam, kde v roce 2003 skončila Pravá blondýnka 2. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků