Petra Nesvačilová s maminkou a tatínkem

Petra Nesvačilová s maminkou a tatínkem Profimedia.cz

To je ale usměvavá rodinka: Oplácaná teenagerka z Pusinek se pochlubila sympatickými rodiči

28. března 2016 15:57

Herečka Petra Nesvačilová (32) se do diváckého povědomí neodmyslitelně zapsala díky svému úspěšnému filmovému debutu Pusinky, kde si pod režisérskou taktovkou Karin Babinské zahrála osmnáctiletou rozjívenou maturantku, která společně s kamarádkami v hereckém podání Sandry Novákové (36) a Marie Doležalové (31) prožívá poslední prázdniny po střední škole a na výletě okusí první sexuální zážitky.

Od té doby už ale uplynula řada let a z tehdy oplácané herečky vyrostla půvabná dáma. Naposledy si jednu z rolí zahrála v dlouho očekávaném snímku Já, Olga Hepnarová, který má za sebou úspěšnou premiéru.

Sympatická herečka na ni dorazila v doprovodu usměvavých rodičů, kteří jsou na herecké úspěchy své dcery náležitě pyšní. Rodačka z Tábora se kromě herectví věnuje i režírování a zpěvu. K hereckému řemeslu jí to ale táhlo už od malička.

Už jako malá holka zbožňovala divadlo a v osmnácti letech získala svou první divadelní roli. V Divadle Na Zábradlí ji tehdy obsadili do Gazdiny roby. Další herecké nabídky pak na sebe nenechaly dlouho čekat. 

Anna Veškrnová , Super.cz