Artur Štaidl s otcem Ladislavem

Artur Štaidl s otcem Ladislavem Michaela Feuereislová

Iveta Bartošová by měla radost: Artur utíká do ciziny

Česko už mu začíná být malé! Syn Ivety Bartošové (✝48) Artur Štaidl (24) prošel od doby, kdy si ho vzal po ochranná křídla otec Ladislav Štaidl, radikální proměnou. Přestal se cpát desítkami řízků a hamburgerů, zhubl, zmužněl a dávno už z něj není mamánek, kterého každý musí vodit za ručičku. Teď se ještě navíc rozhodl jít do zahraničí!

„Láďa Artura posílá na zkušenou do Ameriky. Artur by měl v Americe tři měsíce v létě studovat angličtinu a marketing na velmi prestižní škole,“ citoval deník Aha! zdroj z okolí Ladislava Štaidla.

Syn známých muzikantů po nabytí docela slušného majetku (za prodej matčiny vily v Uhříněvsi inkasoval kolem sedmi miliónů korun a i když část peněz šla do dluhů po Ivetě, stále mu zbyla hromada peněz) mohl docela slušně zblbnout, ale zdá se, že má vše v hlavě srovnané.

Artur se prý zhlédl ve starším bratrovi Janovi (39), který vystudoval vysokou školu hotelovou a dnes je z něj úspěšný podnikatel. Mladý Štaidl jde v jeho šlépějích, studuje hotelový management. A zkušenosti z ciziny se mu jednou budou hodit! 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků