Jennifer Garner

Jennifer Garner Profimedia.cz

Takové výstřihy běžně nenosí! Jennifer Garner nevěrnému Affleckovi ukázala, oč přišel

17. března 2016 21:04

Svoji filmovou novinku Miracles from Heaven momentálně Jennifer Garner (43) propaguje na každém kroku. Čeští diváci si na ni sice musí ještě měsíc počkat, ale v USA jde do kin už v pátek. Jennifer proto ve středu nejdřív zavítala na tiskovku k filmu pořádanou v mrakodrapu Hearst Tower na Manhattanu a poté stihla ještě dorazit do pořadu Jimmyho Fallona The Tonight Show. Obojí přitom v černých šatičkách s výstřihem, na který u herečky rozhodně nejsme zvyklí...

Garner v Hollywoodu platí za slušňandu. Před Benem Affleckem (45) sice byla už jednou vdaná, ale žádné milostné skandály se u ní nekonaly. Než se loni provalila Benova aférka s chůvou jejich dětí, i toto desetileté manželství se zdálo být bez mráčku.

I po jejich rozvodu se ale tu a tam objeví informace, že se to dvojice snaží dát zase dohromady. Že by snad rozesmátá Jennifer Bena vábila, nebo mu jen chtěla dát najevo, o co přišel? Dost možná ani jedno a takhle září díky nové lásce. V tomto směru už se spekulovalo o pohledném herci Patricku Dempseym (50) ze seriálu Chirurgové. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz