Victoria Beckham s maminkou Jackie a sourozenci Louise a Christianem

Victoria Beckham s maminkou Jackie a sourozenci Louise a Christianem Profimedia.cz

Ani na fotce s bratrem, sestrou a maminkou se Victoria Beckham nesmála. Ale nebyla sama

Maminka členky bývalé skupiny Spice Girls a módní návrhářky Victorie Beckham (47) Jackie Adams slavila minulý týden ve čtvrtek narozeniny, a to byla skvělá příležitost k setkání se všemi jejími třemi dětmi. Vedle Victorie, která společné foto z rodinného večera poslala i fanouškům, má ještě dceru Louise a syna Christiana. A zatímco poslední dva zmínění se na společném snímku usmívají, Victoria a její maminka zachovávají spíše neutrální výraz.

Ještě před oslavou manželka Davida Beckhama poslala Jackie přání skrze sociální sítě, a to zveřejněním archivní fotky, na níž jsou spolu - Victoria ještě jako malinká holčička - u moře. „Máma má dnes narozeniny! Moc tě milujeme!“ vzkázala jí.

Aby těch oslav v rodině Beckhamových nebylo v březnu málo, tak čtvrtého oslavil nejstarší Victoriin syn Brooklyn sedmnácté narozeniny a na 6. března připadl Den matek, takže přání se dočkala nejen Jackie, opět prostřednictvím archivní fotky zveřejněné na sociální síti, ale také Victoria, jíž přálo ještě o jedno dítě víc než její mamince. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků