Valérie Zawadská

Valérie Zawadská Herminapress

Co je to za čarodějnici? Dáma každým coulem Zawadská vás svým zjevem překvapí!

Hrála sice i uklízečky, ale hlas propůjčovala především velmi zazobaným dámám (často s pokřiveným charakterem, zato s vybraným chováním). Valérie Zawadská se teď s gustem rozhodla zhostit nové divadelní role ďábla a jak je vidět, vyloženě se ve své úloze vyžívá. Vůbec jí přitom nevadí, když ze sebe udělá čertici s vizáží vyžilé domovnice s nezdravým životním stylem. Podívejte se do fotogalerie!

Divadelní hru Stvoření světa napsal známý režisérský vtipálek Karel Janák a ten chce známé výjevy z bible pojmout hodně svérázně. Možná, že se před Divadlem Radka Brzobohatého od jednadvacátého dubna, kdy se představení začne uvádět, budou pořádat demonstrace pohoršených věřících!

„Je to tak, konečně se někdo nebál napsat, jak to skutečně bylo. Opravdu vznikla Eva z Adamova žebra? A co povídačky o jablku? Všechno vyzkoumal a prověřil sám autor. Uvidíte a uslyšíte, že všechno bylo vlastně úplně jinak,“ vysvětlila Valérie Zawadská.

„Můj ďábel je víceméně klaďák, který jen občas trošku pošťuchuje, vymýšlí neplechy, ale jen proto, aby na tom světě nebyla nuda. A že ďábla hraje žena? Každá z nás máme v sobě něco ďábelského, tak proto. Nejsem moc komediální herečka, ale když jsem dostala do ruky scénář a hned od začátku se bavila, řekla jsem si, že jdu do toho,“ dodala Zawadská.

A soudě podle zábavy na první zkoušce se mají diváci opravdu na co těšit! 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků