Gabriela Gunčíková Video: Česká televize

Blondýnka s hlasem jako zvon: Gunčíková bude Česko reprezentovat na mezinárodní soutěži. Takhle se točil její ‚nahý‘ klip

11. března 2016 10:24

Zpěvačka Gabriela Gunčíková (25) byla vybrána, aby Českou republiku reprezentovala na letošním ročníku Eurovision Song Contest, který se bude konat v květnu. Soutěžit bude Gábina s písní I Stand, která už má i svůj klip.

V tom vystupuje často zabíraná po dekolt, což působí dojmem ‚nahoty‘, a zasypaná květinami. Jak takové záběry vznikaly, se podívejte v galerii.

Gunčíkovou vybrala pětičlenná porota, protože ‚má za sebou velkou zkušenost ze zahraničí a především disponuje úžasným hlasovým rozsahem‘, uvedl pověřený kreativní producent Eurovision Song Contest Jan Potměšil. „Gabriela Gunčíková společně s autory hudby dokázala píseň ještě zdokonalit a svým profesionálním přístupem nás přesvědčila, že je tou správnou volbou pro tuto výjimečnou příležitost,“ dodal.

„Pro mě je to především velká čest. Tato soutěž má skvělou historii a je to jediný projekt na světě takového rozměru, který se zaměřuje na hudební klání zemí celé Evropy. Je to jako evropský pohár ve sportovních soutěžích, ale tady se jedná o nejlepší píseň a její prezentaci,“ řekla Gábina.
Letošní ročník Eurovize se koná ve Stockholmu (již potřetí). Soutěž odvysílá Česká televize - semifinálová kola 10. a 12. května na obrazovkách ČT2, finále 14. května na ČT1. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků