Gabriela Gunčíková Video: Česká televize

Blondýnka s hlasem jako zvon: Gunčíková bude Česko reprezentovat na mezinárodní soutěži. Takhle se točil její ‚nahý‘ klip

Zpěvačka Gabriela Gunčíková (28) byla vybrána, aby Českou republiku reprezentovala na letošním ročníku Eurovision Song Contest, který se bude konat v květnu. Soutěžit bude Gábina s písní I Stand, která už má i svůj klip.

V tom vystupuje často zabíraná po dekolt, což působí dojmem ‚nahoty‘, a zasypaná květinami. Jak takové záběry vznikaly, se podívejte v galerii.

Gunčíkovou vybrala pětičlenná porota, protože ‚má za sebou velkou zkušenost ze zahraničí a především disponuje úžasným hlasovým rozsahem‘, uvedl pověřený kreativní producent Eurovision Song Contest Jan Potměšil. „Gabriela Gunčíková společně s autory hudby dokázala píseň ještě zdokonalit a svým profesionálním přístupem nás přesvědčila, že je tou správnou volbou pro tuto výjimečnou příležitost,“ dodal.

„Pro mě je to především velká čest. Tato soutěž má skvělou historii a je to jediný projekt na světě takového rozměru, který se zaměřuje na hudební klání zemí celé Evropy. Je to jako evropský pohár ve sportovních soutěžích, ale tady se jedná o nejlepší píseň a její prezentaci,“ řekla Gábina.
Letošní ročník Eurovize se koná ve Stockholmu (již potřetí). Soutěž odvysílá Česká televize - semifinálová kola 10. a 12. května na obrazovkách ČT2, finále 14. května na ČT1. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků