Problém s usínáním? Spolehlivě pomůže melatonin!

Občas se to při usínání stane každému. Převalujeme se na posteli, počítáme ovečky, spánek nepřichází. A ráno se neúprosně blíží. Možná za to může večeře, stres v práci. Co když ale příčinu neznáme, natož abychom ji mohli sami odstranit? Postel už není zdrojem úlevy, ale naopak stresu z toho, že „zase neusnu“. Začarovaný kruh nespavosti se uzavírá a nabouraný biorytmus kolabuje ještě rychleji.
Řešení nespavosti = melatonin!

Řešení nespavosti = melatonin!

Neboli hormon spánku a tmy. Jeho hladina udává náš biorytmus. Ovlivňuje oběh krve, tlak, teplotu, metabolismus, pohlavní hormony, imunitu, stárnutí i psychiku. Je méně známo, že hormon melatonin lze tělu dodávat jako potravinový doplněk. V současnosti je na našem trhu nově dostupný melatonin značky Aurum. Výhody užívání melatoninu jsou zřejmé na první pohled: přírodní původ – nejedná se o syntetický, ale přírodní melatonin, který se lehce vstřebává, není návykový a nezpůsobuje ranní stavy malátnosti - a cenová dostupnost. Vyzkoušejte 100% spolehlivost!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
Problém s přechodem či bolestivou menstruací? Vyřešen!

Problém s přechodem či bolestivou menstruací? Vyřešen!

Každá druhá žena to zná až příliš dobře. Měsíc co měsíc se neustále vrací. Pořád dokola a dokola. Skoro nekonečný cyklus. Nepříjemná, bolestivá či křečovitá menstruace. To ale nemusí být pravidlem! Rozlučte se se svými nepříjemnými dny!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
Za vším hledej drmek obecný!

Za vším hledej drmek obecný!

A díky čemu je Mensicol tak účinný? Hlavní součástí je drmek obecný - Vitex agnus-castus. Jedná se o obyčejný keř. Využívají se hlavně jeho plody podobné kuličkám pepře černého. Vitex pomáhá ženám všech věkových kategorií při menopauze, reguluje menstruační cyklus, pomáhá při nepříjemných obtížích spojených s klimakteriem. Mensicol uvolní nepříjemné menstruační křeče, ale také pomůže navodit celkový stav pohody a ženského zdraví. Již se nemusíte každý měsíc děsit, co zase přijde! Budete si své dny užívat!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz

Časová osa článků