3 řešení, díky kterým bude boj s nadváhou jednodušší

Hubnutí je věčným problémem v každém věku. Existuje spousta doporučení, jakým způsobem hubnout správně, rychle, bez jo-jo efektu a efektivně. Většinu z nich je však pro moderního člověka obtížné dodržovat. Objevte tři jednoduché rady, jejichž dodržování pro vás nebude žádný problém.
Co když na pět jídel nemám čas?

Co když na pět jídel nemám čas?

V každodenním spěchu je velice náročné chystat a sníst pět vyvážených jídel denně. Přitom dodržování pravidelného příjmu potravy je základem při úspěšném hubnutí. Podle výživových specialistů byste měli v každé porci zkonzumovat 200–500 kalorií. Proč si cestu ke štíhlé postavě neusnadnit? Stačí nahradit dvě denní jídla koktejlem Pyrolis Diet Milkshake. Ten neobsahuje lepek a naopak poskytuje vyvážený poměr živin, vitaminů a minerálů pro každého. Běžná cena 850 Kč.

Využít akci
nyní na Fitness24.cz za 595 Kč včetně DPH
Jak můžu mít víc energie?

Jak můžu mít víc energie?

O snížení tělesné hmotnosti usilují nejen ženy, ale i muži, kteří vyhledávají jednoduché a rychlé prostředky k hubnutí podložené vědeckým výzkumem. Jedním z nich je spalovač tuků Pyrolis. Ten obsahuje hned několik látek, které vám pomůžou překonat strasti běžného dne. Obsahuje glukomanan, který prokazatelně snižuje tělesnou hmotnost, a biotin pro podporu metabolických funkcí i přírodní antioxidanty pro zdravější životní styl. V neposlední řadě v něm najdete čistý kofein, jehož pozitivní vliv na soustředění a trénink může na sobě vyzkoušet každý. Běžná cena 1 020 Kč.

Využít akci
nyní na Fitness24.cz za 799 Kč včetně DPH
Můžu mít také tělo bez celulitidy?

Můžu mít také tělo bez celulitidy?

Nepříjemností, se kterou se potýká většina žen, je celulitida. Té se bohužel není možné zbavit pouze správným stravováním. Naštěstí je v současné době již dostupný vědci navržený výrobek, který odstraňuje uložené tuky, zabraňuje hromadění nových, efektivně redukuje celulitidu a brání jejímu vzniku. Jedná se o Pyrolis Gel, který byl vytvořen speciálně pro ženské problematické partie, tedy stehna, hýždě, boky a břicho. Dopřejte si zahřívací efekt s maximálními výsledky, které zaznamenáte již po první aplikaci. Běžná cena 890 Kč.

Koupit
nyní na Fitness24.cz za 599 Kč včetně DPH

Časová osa článků