Eva Holubová oslavila 57. narozeniny.

Eva Holubová oslavila 57. narozeniny. Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová, Hermína, Facebook E. Holubové

Eva Holubová vypadá nejlépe za poslední roky: Nestydí se ukázat v plavkách, ani vyjít na přehlídkové molo

Herečka Eva Holubová (62) jako by chytla druhou mízu. Nejen že po shození několika kil skvěle vypadá (tak skvěle, že se odváží zveřejnit fotku v plavkách či ji přítelkyně - návrhářka požádá o předvedení jejích modelů), ale hlavně je plná života a energie a je radost ji vidět na divadelních prknech, ale třeba i pročítat si její statusy na sociální síti. Některé z nich jsou velmi inspirativní a především ženy na ně - často s díkem - reagují.

„Nikdy jsem asi nebyla hezká. Ale jsou chvíle, kdy se cítím krásná. A moudrá, ale to není důležitý. Důležitý je, že když se pak vzápětí cítím jako úplná blbka, nevzdám to...., byť někdy propadnu malověrnosti, opět se nakopnu a jdu se znovu a znovu pokoušet o radostný a přitom užitečný život,“ zní kousek jednoho z nich.

7. března, kdy slavila 57. narozeniny, ale fanouškům nic nevzkázala. Možná oslavovala, spíš ale někde hrála, diář má momentálně nabitý k prasknutí. Věnuje se jak divadlu (např. Studio DVA, kde momentálně zkouší další hru), tak i natáčení (např. Instalatér z Tuchlovic). 

Super.cz


Časová osa článků