Agáta Hanychová má nyní prsa o dvě čísla větší

Agáta Hanychová má nyní prsa o dvě čísla větší Herminapress

Podívejte se: Agáta předvedla dva týdny po porodu obří dekolt! Prsa má větší o dvě vělikosti

Modelka Agáta Hanychová (38) si naplno užívá mateřství. A kupodivu si nejvíc ulítává na kojení. "Klidně budu Kryšpína kojit do osmnácti," řekla se smíchem Super.cz Hanychová. "Fakt si to šíleně užívám. Je to nádherný pocit. Mateřství mě úplně změnilo. I těhotná jsem nevydržela pár hodin v klidu a musela jsem trajdat po mejdanech a teď jsem nejšťastnější s Kryšpínem doma," upřesnila Agáta.

Na svém zevnějšku si nejvíc užívá změny v oblasti prsou. Zatímco před otěhotněním nosila neustále zvětšovací podprsenky, do kterých si ještě strkala několikatery vycpávky, nyní nic takového není potřeba. "Je to super. Je pravda, že ty prsa mě teď hodně baví. Konečně mám prsa, po kterých jsem vždycky toužila. A bez ponožek v podprsence," směje se.

Už dva týdny po porodu syna Kryšpína předvedla Agáta své dokonalé tělo ve cvičebním úboru. Domů k ní začíná dvakrát týdně pravidelně chodit trenérka, která s ní opatrně cvičí. Agáta má už dole dvanáct kilogramů a zbývají jí poslední čtyři. V září bude již bude fotit nový kalendář a tak potřebuje být v dokonalé formě. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků