Ke svému životu zpěvačka nutně potřebuje slunce, pláž a moře.

Ke svému životu zpěvačka nutně potřebuje slunce, pláž a moře. Foto: Archiv D. Rolins

Rolins si jezdí prohřát několikrát během zimy svou dokonalou figuru na stejné místo. Má to jeden prostý důvod

Zdá se, že neuběhne ani měsíc, aby Dara Rolins (48) nevyrazila k moři. Fakt je, že popová diva zimu zrovna nemusí a kdykoli se ve studených měsících objeví šance vyrazit do tepla, tak jí využívá. Zpěvačka tomu říká odpočinek na lusknutí prstů. Mezi Dařiny země zaslíbené patří Los Angeles, jižní Španělsko a Spojené arabské emiráty. Právě do Dubaje vedly její kroky naposled.

„Výhodou této destinace je dosah. Nikde jinde nemůžete zimu proměnit v léto za šest hodin. Navíc tam bydlí už tři roky naši kámoši, Jakub a Martin. Proto víme vždy zcela přesně, kam má cenu zajet, co vidět, kde se najíst,” říká Dara, která se v turisticky oblíbeném Emirátu vždy dočká zajímavých zážitků. „Posledně jsme objevili dokonalou restauraci, kde nám jídlo na stůl jezdilo “horskou dráhou” až na stůl. Lola byla nadšená.”

Sotva se Dara z Dubaje vrátila, tak začala plánovat návrat. „Čekají nás velikonoční prázdniny. První půlku stráví Laura s tatínkem na horách, učí se jezdit na snowboardu a moc ji to baví. A na tu druhou část letíme opět do Emirátů, za sluníčkem. Práce i legrace, obojí má v mém životě výsostné místo.”

Zpěvačka a módní ikona v jedné osobě ale nepřestává pracovat. „Až se vrátím, jedu opět do Budapešti. Jsem tam teď často, protože tam s jednou módní značkou pracuji na uvedení své vlastní kolekce,” slibuje Dara Rolins. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků