Margot bodovala z obou stran.

Margot bodovala z obou stran. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

DiCapriova filmová manželka na premiéře nezklamala: Předvedla odvážný výstřih i odhalená záda

Australská sexy kočička Margot Robbie (30) sice po filmu Vlk z Wall Street v Hollywoodu příliš nebodovala, ale letos ji čekají zlaté časy. Za sebou má první premiéru, na níž se předvedla jako prvotřídní kráska.

Po úspěchu filmu režiséra Martina Scorseseho, v němž předvedla několik pikantních scén s Leonardem DiCapriem (46), Margot dlouho čekala na další výraznou hereckou příležitost. Zahrála si například s Willem Smithem v krimi komedii Focus, ale ta se žádným trhákem nestala.

Na oscarový ceremoniál Margot dorazila symbolicky ve zlaté róbě, v níž se třpytila stejně jako udělované filmové trofeje. Krásná Australanka přišla fandit filmu Sázka na nejistotu, v němž se ale objevila jen jako hvězdný host v jediném záběru.

Letošní rok však bude pro Margot naprosto přelomový. Herečka své tělesné přednosti využila na newyorské premiéře filmu Whiskey Tango Foxtrot, kde oslnila výstřihem dosahujícím téměř až do pasu i odhalenými zády.

Na sexy kočičku, již se Hugh Hefner (✝91) snažil marně nalákat do Playboye, však čekají mnohem zajímavější filmy. V červenci se společně s Alexanderem Skarsgardem objeví v Legendě o Tarzanovi a v srpnu dorazí do kin jako členka Sebevražedného oddílu. Zdá se, že léto bude ve znamení Margot Robbie. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků