Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou nafotil reklamu na šperky.

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou nafotil reklamu na šperky. Foto: Klenoty Aurum (4x)

Jaromír Jágr vyfoukl kšeft modelkám: Reklamu na šperky dohodil i svojí nové holce

Jaromír Jágr (49) zažívá ve sportovní kariéře obrovské úspěchy. Před nedávnem se mu podařilo dát dva góly během jednoho zápasu a patří mezi tři nejlepší střelce v historii. Kromě skvělých hokejových výsledků je ve svých 44 letech žádaný i jako model. Na Floridě totiž nafotil kampaň pro klenotnickou firmu.

Jaká kampaň bude, je zatím zahaleno pod rouškou tajemství. Uniklo ale pár fotografií z focení. Vzhledem k tomu, že minulé kampaně značky se Simonou Krainovou (48) nebo pěticí nahých modelek v čele s Kateřinou Sokolovou (32) byly pěkně žhavé a pro motoristy doslova až nebezpečné, máme se jistě na co těšit.

Focení probíhalo na Floridě, kam z Prahy kvůli Jaromírovi odletěl desetičlenný tým v čele s fotografem Braňem Šimončíkem. Jaromír při něm prý vystřídal nejen množství stylových šperků, hodinek a outfitů, ale i prostředí a nechyběl ani palmový háj v Miami. Přestože bylo focení časově náročné, proběhlo bez komplikací a známý sportovec si ho pořádně užíval.

Při focení kampaně Klenoty Aurum se Jaromír Jágr také poprvé veřejně přiznal ke své nové přítelkyni Veronice Kopřivové.

Z focení a celého týmu byl Jaromír nadšený. „Odsýpalo to. Byl to dobrý produkční tým. Hlavní je, že nebyly žádný prostoje, to nemám rád.“

Nejlépe se cítil, když si kvůli sérii fotografií ulehl do postele. „Ty jo, tohle je nejlepší lokace! Tady mě můžete fotit klidně celej den,“ smál se Jaromír, který před focením spal jenom 2 hodiny. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků