Nejnovější přístup k úlevě od bolesti kloubů

Pokud se vaše kolena, kyčle, kotníky, záda či ramena ozývají čím dál více, vězte, že každý kloub v těle potřebuje tu správnou výživu. Se zvýšenou námahou, při sportu, ale také s rostoucím věkem se naše klouby opotřebovávají a potřebují doplnit hlavní látky tak, aby mohly vykonávat svou základní funkci.
Jedinečný objev českých vědců

Jedinečný objev českých vědců

Moderní věda poskytuje mnohé možnosti, a nyní se i díky jedinečnému nápadu českých vědců povedlo skloubit tradiční kloubní výživu s tím nejlepším, co nabízí enzymoterapie. Už to tak bývá, že ty nejlepší myšlenky jsou vlastně velmi jednoduché. Základním principem nového přípravku je, že kombinuje nesporné výhody enzymů s osvědčenou látkou kloubní výživy, glukosamin sulfátem. Enzymy působí jako urychlovače chemických reakcí v našem těle. Tyto speciální enzymy spolu s glukosaminem a vitaminem C najdete jako v prvním a jediném přípravku na našem trhu, v produktu GelActiv Proteo-Enzyme Q. Všechny látky obsažené v tomto přípravku se navzájem velice výhodně doplňují.

Více informací
nyní na GelActiv.cz
Uklízečky našeho těla

Uklízečky našeho těla

Uvnitř organizmu máme tisíce enzymů, díky nimž probíhá většina reakcí v organizmu. Přípravek GelActiv Proteo-Enzyme Q nám dodává ty nejdůležitější. Ve vyšším věku, vlivem obezity, námahy či manuální práce se klouby, svaly, vazy a šlachy hodně opotřebovávají. Přispívají k tomu i drobná či vážnější zranění. Zbytky tkání, jako jsou zbytky opotřebené chrupavky či zbytky odumřelé tkáně po úrazech, musí být v těle rychle zlikvidovány. A tehdy nastoupí úklidová četa, naše uklízečky proteo-enzymy, které pomohou tělo od těchto zbytků vyčistit a zabrání tak možnosti vzniku negativních reakcí. Takto se vlastně připraví to správné prostředí pro dodání dalších látek, které naše klouby potřebují.

Více informací
nyní na GelActiv.cz
Ta nejlepší výživa pro vaše klouby

Ta nejlepší výživa pro vaše klouby

Glukosamin sulfát tvoří základní stavební látku chrupavky. Glukosamin obsažený v přípravku GelActiv Proteo-Enzyme Q je speciálně upraven do formy s postupným uvolňováním v organizmu. Průběžně tak zásobuje naše klouby potřebnou výživou a také nezatěžuje žaludek, na což si u obdobných produktů hojně stěžují zejména ženy. Přípravek obsahuje i vitamin C, který je důležitý ke správné tvorbě kolagenu pro normální funkci kloubních chrupavek. Produkty GelActiv byly vždy velmi oblíbené mezi vrcholovými sportovci, kteří své klouby zatěžují nadměrně. GelActiv Proteo-Enzyme Q je však i přes svou výjimečnost doporučován všem lidem s bolestí kloubů, zejména pak těm, kterým jiné produkty nepomáhají.

Více informací
nyní na GelActiv.cz
Stačí pouze 2 tablety denně

Stačí pouze 2 tablety denně

V našich lékárnách můžete najít buď samostatné enzymatické produkty nebo samostatné produkty s obsahem kolagenu, glukosaminu či chondroitinu a jejich kombinací. Ale žádný z těchto produktů nenabízí mimořádné výhody těchto látek dohromady, tzn. enzymů a např. glukosaminu současně. A v tom je právě GelActiv Proteo-Enzyme Q výjimečný a zatím jedinečný. Užívání enzymů bylo dosud poměrně finančně náročné a také spojeno s polykáním velkého množství tablet. Ani jedna z těchto věcí u GelActivu Proteo-Enzyme Q neplatí. Stačí užívat 2 tablety denně a kloubní kúra na 2 měsíce užívání vychází v lékárnách zhruba na 596,- Kč. GelActiv žádejte ve své lékárně nebo také prostřednictvím lékárenských e-shopů.

Koupit
nyní na Pilulka.cz

Časová osa článků