Neilu Patrickovi Harrisovi a Davidu Burtkovi to klape i po tolika letech.

Neilu Patrickovi Harrisovi a Davidu Burtkovi to klape i po tolika letech. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Sukničkář Barney z Jak jsem poznal vaši matku se s manželem vášnivě líbal v Karibiku

V nejznámější seriálové roli Barneyho Stinsona jste herci Neilu Patrickovi Harrisovi (42) určitě věřili, že neodolá žádné sukni. Skutečnost ovšem nemohla být odlišnější. Neil nejen že v soukromí dává přednost mužům, ale zároveň je vzorem partnerských ctností. S manželem hercem Davidem Burtkou (40) žije už od roku 2004. O tři roky později poprvé jako pár zavítali na udílení cen Emmy a veřejně tak potvrdili jejich vztah. Tou dobou byli už i zasnoubení. Na Valentýna se Neil fanouškům na internetu pochlubil, že jsou s Davidem na prázdninách v tropech. A o pár dní později už bylo jasné, že jde o karibský ostrov Svatý Bartoloměj.

Na písečných plážích si užívali jeden druhého a když Neil zrovna neutužoval svou kondici protahováním a jógou, došlo i na polibky. Dvojice si možná odjela trošku odpočinout i od svých ratolestí, dnes již pětiletých dvojčat Gideona a Harper, která nikde v okolí nebyla vidět.

Neil a David jsou v šoubyznysu považováni stejně jako jejich přátelé Elton John a David Furnish, kteří rovněž využili služeb náhradní matky, za ukázkové rodiče a pro mnohé homosexuálně orientované dvojice jsou velkým vzorem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků