Vévodkyně z Cambridge má tento kabátek v oblibě...

Vévodkyně z Cambridge má tento kabátek v oblibě... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Je to spořivá žena! Vévodkyně Catherine už potřetí ve stejném pět let starém kabátku

Vévoda z Cambridge (38) si dobře vybral... Jeho manželka Catherine (38) je u veřejnosti snad stejně oblíbená, jako bývala jeho maminka princezna Diana, k čemuž přispívá i fakt, že není zbytečně marnivá. Své oblečení si vybírá jak u věhlasných návrhářů, tak z běžné konfekce povětšinou britských módních řetězců. Navíc neváhá mnohé kousky obléci opakovaně. Ve středu podobně zrecyklovala už potřetí kabátek značky LK Bennett, když se s manželem účastnila akce Search and Rescue Force Disbandment Parade ve velšském městě Anglesey.

Princ William se tak setkal s bývalými kolegy z dob, kdy sloužil u letecké pátrací a záchranné služby Královského letectva (RAF). Vévoda se zde během tříleté mise kvalifikoval na pilota - kapitána.

Pohledy ale povětšinou směřovaly opět na půvabnou Catherine, která mezi uniformovanými příslušníky RAF vynikala v červeném kabátku z kolekce zmiňované britské značky podzim/zima 2011, který patřil s cenovkou 345 liber (12 tisíc korun) mezi dražší kousky ze šatníku vévodkyně.

Již dříve jej oblékla v listopadu 2011 na setkání členů UNICEF v Dánsku a rovněž o dva roky později během akce London Poppy Day. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků