Guy Ritchie se synem Roccem

Guy Ritchie se synem Roccem Profimedia.cz

Guy Ritchie napravuje na synovi škody, které na něm napáchala matka Madonna

Režisér Guy Ritchie (47) hodlá 2. března odejít od soudu s tím, že jeho syn Rocco bude mít trvalé bydliště u něj v Londýně a matku Madonnu (63) bude pouze navštěvovat. Patnáctiletý potomek slavné dvojice v prosinci od popové zpěvačky utekl za otcem a odmítá se vrátit do New Yorku. Matku neviděl ani na Vánoce. Režisér u soudu hodlá dokázat, že ona v jeho výchově chybovala a mladíkovi bude lépe pod jeho kontrolou.

„Guy chce čekat, než bude definitivně rozhodnuto o Roccově budoucnosti, pak teprve bude řešit jeho školu. Věří, že teď napravuje to, co Roccovi ublížilo během turné s jeho matkou minulý rok a syna velmi pečlivě hlídá,“ píše britský deník The Sun.

Sedmapadesátiletá Madonna kritiku odmítá. Neodolá často pokušení sociálních sítí a na Instagramu ulevuje svým křivdám. Před několika týdny zveřejnila fotku, na níž odpočívá doma se všemi čtyřmi potomky.

„Je možné být umělkyní a dobrou matkou! Je velmi špatné, že nežijeme ve společnosti, kde by mnozí podporovali nezávislé svobodné pracující matky!“ napsala zpěvačka. 

Famous


Časová osa článků