Veronika Kopřivová

Veronika Kopřivová Herminapress

Jardo, nenabrnkl sis zlatokopku? Ze všech stran letí zvěsti, že spanilá Jágrova holka má ráda bohatství

Přítelkyně národem zbožňovaného Jaromíra Jágra (49) to mají neuvěřitelně těžké. Lidé ho mají za boha, a když se náhodou ukáže, že s někým chodí, dívka začne být dříve nebo později podezíraná z toho, že jde po penězích a ne po srdci. V obrovské míře to teď zažívá i jeho nová slečna Veronika Kopřivová (30). Přečtěte si, co o ní lidé tvrdí!

Super.cz získává ze všech stran poznatky o tom, že Veronika má být všechno možné, jen ne dívka se srdcem na pravém místě. Nechce se nám tomu věřit, ale i kdyby byla jen desetina z toho pravda, bylo by to na pováženou!

„Randila s mnoha bohatými lidmi, ať už se sportovci nebo s podnikateli. Dát jí luxusní dárek vždy znamenalo, že pro ni muž bude o dost zajímavější,“ tvrdí někteří její známí. Jiní se vyjadřují mnohem drsněji a nepublikovatelně.

Redakce získala také svědectví muže, který se s modelkou, jež zkoušela uspět i v České Miss, potkal pracovně.

„Když jsem poprvé koncem roku zaslechl, že by snad měla být s Jaromírem Jágrem, byl to pro mě šok. Chudák Jarda! Nevím, jestli ji nazývat rovnou zlatokopkou, ale pravdou je, že Veronika by opravdu s chudým klukem nebyla. Když jsme se pracovně potkali, nepříjemně mě překvapila. Přestože opravdu nic nedokázala, chovala se jako primadona. Žádná jiskra, stála jako dřevo a se vším měla problém. Ostatní slečny se chovaly naprosto v pohodě, proto tímhle vším vyčnívala. Zásadně nepomlouvám, ale tohle bylo opravdu donebevolající,“ dozvěděli jsme se od našeho zdroje z branže, který tvrdí, že s tímto přístupem by jako modelka neměla šanci v žádném případě výrazněji uspět.

„Snad to Jardu a jeho konto nebude příliš bolet,“ přidává se další, který měl s Kopřivovou co do činění.

My jen doufáme, že jsou to pomluvy zlých a závistivých lidí a že Jarda má ve skutečnosti po boku ve všech směrech úchvatnou, hodnou dívku, jakou mu všichni jeho příznivci přejí! 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků