Jana Yngland Hrušková s Vlastou Harapesem

Jana Yngland Hrušková s Vlastou Harapesem Foto: archiv D. Novotného

Naše budoucí prezidentka? Věkem poznamenaná pěnice z psychedelického videoklipu chce na Pražský hrad

15. února 2016 11:06

Je sestrou černobílé Popelky Evy Hruškové, sama se proslavila po boku Petra Nováka nebo někdejším šíleným klipem Diskotango. Jana Yngland Hrušková se teprve nedávno vrátila do Česka z Berlína (žila i v Norsku), dřív podle svých slov nechtěla do domoviny jezdit, protože se jí nechtělo koukat na to, jak jsou Lucie Bílá a další slavní. Nyní se ale rozhodla kandidovat na prezidentku! Hlasujte v anketě na konci článku.

Jana, která se od dob, kdy byla alespoň trochu populární, dosti podstatně změnila, na to jde od lesa. Nepokrytě fandí Miloši Zemanovi a americkému republikánskému kandidátovi Donaldu Trumpovi, které pojí ostré názory na uprchlíky. Označuje se za politicky nekorektní vlastenku a z toho, že ji mnozí označují za exota, si nic nedělá.

„Protestuji za bezpečnost našich mužů, žen a dětí,“ vysvětluje s tím, že zem je prolezlá korupcí a vláda neřeší údajně nadcházející teror. Ženy, které říkají, že uprchlíci potřebují pomoc, označuje za b*bky. Tak uvidíme, jestli se jí podaří sesbírat alespoň tisícinu podpisů potřebných k tomu, aby mohla skutečně kandidovat! 

Měla by být Jana Yngland Hrušková novou prezidentkou?

David Zápal , Super.cz

Zrušit