Příbuzenstvo Kanyeho Westa na jeho velkolepé show nemohlo chybět.

Příbuzenstvo Kanyeho Westa na jeho velkolepé show nemohlo chybět. Profimedia.cz

Opět platinová Kim nechyběla na manželově megalomanské přehlídce se stovkami modelek

Celý rozsáhlý klan Kardashianů a Jennerů přišel ve čtvrtek podpořit Kanyeho Westa (44) na jeho monstrózní módní show v newyorském Madison Square Garden. Rodinka v čele se znovu na platinovou blond odbarvenou Kim Kardashian (40) tančila v rytmech Kanyeho nového alba a kochala se pompézní akcí se stovkami modelek na scéně a desítkami známých tváří v publiku, která tak pěkně zapadla do jejich vrcholně snobského žebříčku hodnot.

Po molech se tentokrát v oblečení z rapperovy kolekce Yeezy Season 3 proháněly téměř výhradně exotické krásky a krasavci tmavé pleti včetně Naomi Campbell (51), Veroniky Webb (50) či Alek Wek (38). V hledišti pak bylo možné narazit na Annu Wintour, Melanii Griffith, Jaye Z, 50 Centa, Karlie Kloss, Jadena Smithe a mnoho dalších.

Nejvíc vidět a slyšet bylo ale pochopitelně Kanyeho příbuzné, kteří se domluvili a sladili do odstínů smetanové barvy. Khloé Kardashian přitom poprvé od eskapády v nevěstinci doprovodil exmanžel Lamar Odom. Všichni společně se pak zvedli z míst a začali divoce tančit na songy z umělcova nového alba nazvaného The Life of Pablo. Odvázala se i matka ‚pluku‘ Kris Jenner spolu s Caitlyn Jenner - svým bývalým manželem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků