Na pracovní den Hanky s francouzskou Vogue se můžete podívat na videu.

Obstojí i bez líčení? Takto vypadá nádherná Česka, která patří mezi nejkrásnějších padesát topmodelek světa

28. února 2016 5:55

Je jedinou Češkou, která se momentálně probojovala do prestižního hodnocení TOP 50 světových modelek na světě, nestydí se ale ukázat, jak vypadá po ránu a bez líčení. Topmodelka Hana Jiříčková se ukázala těsně po probuzení neučesaná a bez make-upu na videu, které vzniklo na focení pro francouzskou mutaci módní bible Vogue. V průběhu klipu pak můžete být svědky toho, jak z ní profesionálové vytvářejí topmodelku a jak probíhá celodenní focení v ulicích Paříže.

Jiříčková, která po hvězdě devadesátých let Evě Herzigové patří mezi nejžádanější české modelky současnosti, neustále pendluje mezi New Yorkem, Paříží a Londýnem. Spolupracuje s nejprestižnějšími fotografy jako Peter Lindbergh, David Sims, Mario Testino a objevuje se na desítkách titulních stran prestižních magazínů.

Ve volných chvílích se věnuje malbě a momentálně novému koníčku, studiu ruského jazyka.

„Jako mateřská agentura jsme hrdí na každý Hančin posun, jak v modelingu, tak i v malbě. Hanka je velmi talentovaná, silná žena a stoprocentní profesionálka,” komentoval působení Jiříčkové šéf její domácí agentury Elite Saša Jány. 

Jiří Čeladník , Super.cz