Michal David na premiéře filmu Decibely lásky Super.cz

Útok na módní policii: Michal David si vymyslel na svoji premiéru mafiánský outfit. Co na něj říkáte?

Michal David (61) byl před oficiální pražskou premiérou svého filmu Decibely lásky, který už zamířil do kin za diváky, pořádně nervózní. Hlavně právě z kritiky diváků premiérových. "Už jsme hráli v Hradci a Plzni, ale tam si lístky platili. Teď jsou tady lidé na pozvání, a ti nám teprve dají ťafku," svěřil pochyby Michal.

"Sice se píše, že je to romantický příběh s písničkami Michala Davida, ale kritici to třeba nazvou hororem. No, uvidíme," krčil odevzdaně rameny. Každopádně, pokud jde o módní kritiky, Michalův outfit na premiéru by do této kategorie zařadit mohli. "Jsem producent a ten má vypadat trošičku jako mafián. Tak by to mělo být, ne?" ujišťoval se hitmaker.

Prozradil, že model si vyladil sám. "Tahle úžasná kravata je třeba ručně vyráběná a takovou neseženete," upozornil na originální kousek Michal.

Velký mejdan na oslavu premiéry až do rána s tanci na vlastní hity ovšem Michal David neplánoval. "Přiznám se, že ne. Máme toho hodně za sebou i před sebou, premiéry v dalších městech. Jsem docela unavený, tak to nevypadá, že bychom moc juchali, ani si to nemůžeme dovolit vůči fanouškům. Ale když mi někdo přinese padesátiletý koňak a doutník, neodmítnu," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků