Plastičtí chirurgové se bojí stromu. Již žádné vrásky!

Říkáte si, co je to za nesmysl? Proč by se plastičtí chirurgové měli bát nějakého stromu? Je zde totiž novinka, která může plastickým chirurgům odlákat zákazníky.
Strom proti vráskám

Strom proti vráskám

Ach, ty vrásky! S přibývajícími léty je jich stále více. Také ten problém znáte? Také vás přibývající vrásky zneklidňují? Objevilo se totiž spolehlivé řešení! Řešení, kvůli němuž jsou naopak zneklidněni plastičtí chirurgové. Mají oprávněné obavy, že jim toto jednoduché řešení na vyhlazení vrásek odláká velkou část klientů. Čeho se plastičtí chirurgové vlastně bojí? Afrického baobabu! Tajemství baobabového oleje, které dříve znali jen domorodí Afričané, se nyní dostává i k nám!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
Tajemství ukryté v baobabu

Tajemství ukryté v baobabu

Baobab. Majestátný strom. Jeden ze symbolů Afriky. Kdo by však dříve tušil, že se v něm skrývá jedno velké tajemství! Tím tajemstvím jsou překvapující účinky oleje z plodů baobabu. Domorodí Afričané po staletí z plodů baobabu získávají olej, pro nějž nalézají rozmanité využití. Teprve relativně nedávno se toto africké tajemství dostalo až k nám. Odborníci potvrdili zkušenosti Afričanů, že baobabový olej má až šokující hydratační účinek na pleť!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
Baobabový olej – to nejlepší pro vaši pleť

Baobabový olej – to nejlepší pro vaši pleť

Chystáte se využít služeb plastické chirurgie? Zapomeňte na to! Dostupným a účinným řešením je baobabový olej. Ten hravě strčí do kapsy všechny ostatní drahé hydratační krémy! Obsahuje obrovské množství vitamínů, antioxidantů, tříslovin, katechinů a flavonoidů. Tento koktejl účinných látek spolehlivě hydratuje pokožku, ale nemastí, čímž vyhlazuje vrásky. Má však také pozitivní účinky na popáleniny, lupénku či ekzémy. Využijte levné a čistě přírodní řešení – baobabový olej. Dnes navíc s dopravou zdarma!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
Moringa - zelená královna mezi superfoods!

Moringa - zelená královna mezi superfoods!

List stromu moringa je mimořádně nutričně hodnotný produkt. Nadmořská výška a extrémní sucho donutily moringu zadržovat v sobě co možná nejvíce živin, aby v náročném prostředí mohla vůbec přežít. Díky tomu se v listech moringy nalézá mimořádný nutriční poklad. Moringa má vysoký obsah antioxidantů, vitamínů, minerálů a aminokyselin. Poměr vitamínů, minerálů a aminokyselin je naprosto unikátní a tělo tyto mikronutrienty využije v maximální míře! Pro čtenáře Super.cz dnes doprava zdarma!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz
Vlasové hnojivo – posilujte své vlasy zevnitř!

Vlasové hnojivo – posilujte své vlasy zevnitř!

Reklamy na vlasové přípravky jsou mnohými vnímány jako vlasové porno. Proč? To proto, že sami takovou krásnou, bujnou a lesklou kštici nemají. Mít tak nádherné vlasy jako z reklamy není totiž vůbec jednoduché. Musíte se o vlasy pravidelně starat, musíte pořád chodit ke kadeřnici a o speciálních a drahých vlasových přípravcích ani nemluvě. Řada odborníků dlouho přemýšlela, bádala a zkoušela, až nalezla zlatý grál pro všechny. Vlasové hnojivo! I když to zní poněkud divně, jedná se o to nejlepší, co na své vlasy v současnosti můžete použít!

Koupit
nyní na Maxivitalis.cz

Časová osa článků