Veronika Kopřivová

Veronika Kopřivová Foto: Česká Miss

Sbalila Jágra a už z ní dělají zlatokopku! Krásná Kopřivová prý od hokejisty vymámila dárek za víc jak milión

10. února 2016 9:45

Je to asi úděl všech slečen, které se kdy po boku hokejového boha Jaromíra Jágra (46) objevily. Jako by národ neviděl rád, že nejslavnější český hokejista má štěstí v lásce. Poté, co se objevila zpráva, že Jaromír Jágr randí s bývalou finalistkou České Miss Veronikou Kopřivovou (27) do redakce začaly přicházet „zaručené“ zprávy od jejích „známých“, že je ve skutečnosti jen zlatokopka! Hlasujte v anketě na konci článku!

„S chudým by nebyla. Zkoušela to na různé boháče, nejen z řad sportovců. Dokud se sypou drahé dárky a dovolené, je jako anděl, pak se ale změní. Někteří ji prokoukli a vysmáli se jí. Jardu má omotaného kolem prstu,“ tak vyznívají závěry z emailů, které k nám dorazily.

Nepřejícím přihrává na smeč to, že Jarda měl už prý nové lásce pořídit luxusní auto za víc jak milión korun, v jehož poznávací značce nechybí jeho legendární číslovka z dresu 68. Jenže jak to s tím sporťákem je, to ví jen ony dvě hrdličky.

Že to Jágr peče s Kopřivovou, redakci informoval už začátkem února jeden z jejích přátel.

„O tom, že je Jágr s Kopřivovou, že s ní žije, se nesou spekulace po Praze už dlouho. Hlavně mezi hokejisty je to už dlouhé měsíce hotová věc.

Verču znám. Viděl jsem ji, když v září jela nadlouho do Ameriky. Vyprávěla, jak tam jede na dovolenou a studovat. Na jednu sociální síť si dávala fotky, na všech je tam sama, na druhou zase zamilované statusy,“ napsal nám.

Ani jeden z dvojice se zatím k společné lásce nevyjádřil. 

Myslíte si, že Jágrova nová láska Veronika je zlatokopka?

David Zápal , Super.cz