Jitka Schneiderová se stále věnuje tanci. Super.cz

Recept Jitky Schneiderové, aby mohla ukazovat skvělou figuru v odhalených šatech jako ve StarDance: Moc nejím!

Když se Jitka Schneiderová (48) se svým tanečníkem ze StarDance Markem Dědíkem objevila na Plese v Opeře v dost odhalujících šatech, nemohli jsme si nepovšimnout, že se jí od taneční soutěže, i když nemá každodenní dril, figura nijak nezhoršila. A to mezitím proběhly Vánoce.

"Musím se nějak udržovat, protože pořád jezdíme tancovat, jsme hodně žádaní právě na plesech. A musím se vejít do šatů, které se mi šily na míru v době, kdy jsem byla vysportovaná. Tak se snažím moc nejíst a udržet se," svěřila Super.cz recept, který nikoho, kdo by chtěl něco jednoduššího, nepotěší.

Krásné šaty měla Jitka i ve Státní opeře, kde s Markem ples zahajovali úvodním valčíkem. "Ty mi asi před třemi dny vymyslel návrhář Lukáš Lindner," prozradila s tím, že model doplnila šperky Bulgari, botami a kabelkou Dior a kožešinovou štólou od Ivany Mentlové.

Jitku tanec opravdu chytl. "Teď vystupujeme pátky a soboty, ale za chvíli plesová sezóna skončí. Uvidíme, jestli nás budou zvát ještě za rok, My bychom rádi," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků