Artur Štaidl na koncertě své kapely Behind The Mirror.

Artur Štaidl na koncertě své kapely Behind The Mirror. Profimedia.cz

Iveta Bartošová by na něj byla pyšná: Podívejte se, jak Artur Štaidl koncertuje v metalové kapele, která nemá nouzi o fanynky

Iveta Bartošová (✝48) by na svého syna Artura Štaidla (24) byla určitě pyšná. I přesto, že neměl zrovna pohodové dospívání, se díky tátovi Ladislavu Štaidlovi dal do kupy a vyrostl z něj sympatický mladík, který nemá nouzi o nápadnice.

Obzvlášť když po svých rodičích zdědil hudební talent a zpívá v kapele! Na rozdíl od maminky Ivety, jež byla považována za popovou princeznu, se však Artur zhlédnul v mnohem tvrdší muzice.

Působí totiž v melodic-metalcoreové kapele Behind The Mirror, která už má za sebou první úspěšná vystoupení, chystá natáčení klipu a nahrává nové písničky.

Jeden z koncertů se konal v lednu v jednom pražském klubu a kluci v čele s Arturem to na pódiu pěkně rozjeli. V publiku samozřejmě nechyběly natěšené fanynky tvrdší muziky. Ty se pak po krátkém vystoupení kolem členů kapely včetně Artura motaly jako kolem rockových hvězd, což se mladíkům určitě muselo líbit. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků