Miluška Bittnerová shodila 8 kilogramů a chce dolů ještě 5!

V loňském roce se usměvavá a energická herečka dokázala, i přes potíže se štítnou žlázou, zbavit nadbytečných 8 kilogramů, ale se svými křivkami před létem ještě není úplně spokojená. Proto se rozhodla pod vedením výživové poradkyně KetoDiet, Martiny Dvořákové, shodit ještě dalších pár kilogramů.
První úspěch po letech!

První úspěch po letech!

„Na mě všechno funguje pomaleji než na běžného člověka, právě kvůli štítné žláze. Ale po několika letech, kdy s tím bojuju a hledám různé cesty, tohle je konečně první úspěch,“ dodává s úsměvem Miluška Bittnerová. „I po zdravotní stránce se nyní cítím mnohem lépe a to je pro mě to nejdůležitější.“

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
A v čem spočívá její dieta?

A v čem spočívá její dieta?

Miluška se loni na jaře pustila do ketodiety, která je rozdělená na 3 kroky. „V prvním kroku jíte speciálně připravené proteinové produkty – nápoje, kaše, omelety, polévky atd., a navíc si dopřáváte také dostatek oblíbené zeleniny. V dalších krocích se vracíte k běžnému racionálnímu jídelníčku, do kterého zařadíte maso, mléčné výrobky a další. Nedostatkem člověk rozhodně netrpí,“ popisuje průběh hubnutí.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
S KetoDiet nestrádáte a zbavíte se chutí

S KetoDiet nestrádáte a zbavíte se chutí

Kromě bezvadných výsledků je velkou výhodou KetoDiet i fakt, že netrpíte pocity hladu a po určité době dokážete mnohem snáz ukočírovat své chutě. Zároveň se naučíte přemýšlet nad svým jídelníčkem a nad tím, co si dáváte na talíř. Proto pokud se nevrátíte ke špatným stravovacím návykům, nemusíte se obávat, že by se vám nadváha vrátila.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz

Časová osa článků