Jakub Prachař napodobuje Tomáše Kluse v pořadu Máme rádi Česko. Video: TV Prima

Prachař se zase navážel do přemožitele Karla Gotta: Podívejte se, jak parodoval zpěv Tomáše Kluse a jeho projev o míru na zemi

Jakub Prachař (37) si opět vystřelil ze zpěváka Tomáše Kluse (34), který roku 2012 vyhrál Českého slavíka a dokázal porazit Karla Gotta (✝80). Loni Prachař coby porotce Talentu prohlásil o Klusovi, že neumí zpívat a hraje blbě na kytaru.

Teď si vzal populárního zpěváka na paškál pro změnu ve vědomostní soutěži Máme rádi Česko, která se v sobotu večer vrací na obrazovky a Prachař je kapitánem jednoho z týmů.

Na popud moderátora Libora Boučka (39) se Prachař rozhodl parodovat Klusovu hitovku Napojen. Když už se chopil mikrofonu, aby song zapěl, upozornil ho Bouček na to, že Tomáš Klus svou píseň vždycky uvádí.

A přesně to udělal i Prachař. „Prosím vás, bylo by dobře, kdyby nepadala letadla, kdyby se neválčilo, a kdybychom tak nějak všichni splynuli s naší matičkou zemí, aby tak nějak bylo u nás v Čechách a všude dobře, Napojen, děkuji,“ uvedl s notnou dávkou ironie Klusovu písničku Prachař. Písničku v Prachařové provedení si poslechněte ve videu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků