Gina Lollobrigida naletěla podvodníkovi.

Gina Lollobrigida naletěla podvodníkovi. Profimedia.cz

Filmová bohyně Lollobrigida u soudu přiznala, že se svým o 34 let mladším manželem nikdy nespala

3. února 2016 15:55

Herečka Gina Lollobrigida se soudí se svým bývalým přítelem Javierem Rigauem y Rafolsem. Ten ji prý podvedl a bez jejího vědomí ji donutil uzavřít s ním sňatek. Jednoduše proto, aby ji připravil o majetek. Ona se s ním teď soudí. A jako důkaz, že nebyli manželi, ale dokonce ani milenci, v pondělí u soudu v Římě uvedla, že spolu nikdy neměli sex.

Osmaosmdesátiletá ikona stříbrného plátna padesátých let minulého století sice přiznává, že v roce 2006 začala s dnes už čtyřiapadesátiletým mužem plánovat svatbu, ale brzy prokoukla jeho nekalé úmysly a zásnuby zrušila. A také se s Rigauem y Rafolsem rozešla. Ten ale v roce 2010 dokázal získat hereččin podpis na sňatkovém protokolu a podle italských zákonů se tím stali manželi.

Lollobrigida však tvrdí, že se jedná o podraz a ona s manželstvím nesouhlasila a netušila, že ve Španělsku roku 2010 podepisuje protokol o uzavření sňatku.

„I když jsme cestovali, tak jsme spávali každý ve svém pokoji a nikdy jsme neměli intimní poměr. Nikdy jsem nevkročila do jeho domu v Barceloně. A on byl tady u mě jen párkrát na večeři,“ prohlásila herečka u soudu v Římě.

Na otázku soudu, proč se tedy tak sblížila s dotyčným a plánovala s ním svatbu, hvězda odpověděla: „Zažívala jsem těžké chvíle ve svém životě. Myslela jsem, že bych mohla začít znovu a manželství se zdálo jako dobrá věc. Ale byli jsme si cizí, vídali jsme se jen na veřejných akcích. Postupem času jsem zjistila, že to je špatná cesta.“ 

Famous