Nemožnost zhubnout, nevůle a častá odpolední únava. Příčina může být i jiná

Na váze zase o něco větší číslo. Ze dne na den to není tak hrozné, ale s odstupem 3 let je to viditelná změna. K tomu častá nepřirozená únava či náhlé alergie. Co půl roku nachlazení. Většina z nás zalehne a vše připíše nadcházející nemoci. Antibiotika zaberou, nemoc odezní, ale nadváha zůstává. Většina lidí se tak léčí ani neví na co. Vypadáme hůř a hůř a plíživě se tak připravujeme o své zdraví.
Přemnožení parazité nás nutí přijímat vyšší dávky potravy, aniž si to uvědomujeme

Přemnožení parazité nás nutí přijímat vyšší dávky potravy, aniž si to uvědomujeme

Parazity máme v sobě naprosto všichni, to je známý fakt. Jde o jejich opakované přemnožení 2x ročně, které se projevuje přibýváním na váze, alergiemi, bolestmi či výraznější únavností. Navíc opět pokašláváme, není nám celkově dobře, další 2-3 měsíce nemáme žádnou náladu, nic se nám nechce. Natož sportovat. Vědci nedávno zveřejnili studii o tom, jak parazité mění naši psychiku. Není divu, že se nám nechce. Není v zájmu parazitů, aby hladověli nebo vymírali. Přibrat půl kila za 2 měsíce je ok, ale v součtu za 5 let jde o 15 kilo. Současná Evropa se potýká s přemnoženými parazity u 4 lidí z pěti. Předkové se odčervovali pravidelně a mělo to svůj zásadní smysl.

Více
nyní na Antiparazitikum.cz
Nová antibiotika? Vyhraná bitva jen prodlužuje válku

Nová antibiotika? Vyhraná bitva jen prodlužuje válku

Paraziti vegetují v těle hostitele tak, že ho nutí přijímat vyšší dávky stravy, než by sám potřeboval. Hubnutí není možné. Navíc hostitel, tedy člověk, je více náchylný k chorobám, jelikož zároveň s energií klesá obranyschopnost. Většina lidí tak problémy zaměňuje za příznaky běžných nemocí a celostně to neřeší. Teprve po letech, když se podíváme do zrcadla, nebo již užíváme další antibiotika, vyvstane otázka: proč? Odnepaměti naši předkové používali dostupné odčervovací prostředky. Nejenom delší půst, ale také extrakty z ořešáku, kurkumin a různá koření. Na rozdíl od nich máme v lékárnách konečně k dispozici přírodní doplňky stravy řady Wurm-Ex. Odčervení dnes vyhledává stále více lidí.

Více
nyní na Wurm-ex.cz
Nakažených denně přibývá, odčervení dnes vyhledává stále více lidí

Nakažených denně přibývá, odčervení dnes vyhledává stále více lidí

Denně je v ČR náhodně diagnostikováno několik nakažení člověka např. škrkavkou psí. Toxoplasmou od koček onemocní až 80 % obyvatel Německa. „Pokud si myslíte, že se to týká pouze majitelů mazlíčků, škaredě se pletete,“ uvádí Petr Pěnkava z vývojového centra přírodních doplňků řady Wurm-Ex (Wurm = Červ).Wurm-Ex je dnes jediným klinicky testovaným doplňkem stravy proti externím agentům na českém trhu. „Problémem Evropy není jen přehnaný kontakt s domácími mazlíčky, ale i nevydrhnutá kořenová zelenina a hotely, kde můžou být mazlíčci úplně všude. Normální rodina nemá ani tušení, kde se nakazila, a jak dlouho v sobě parazity hostí. V rodině vše rotuje,“ uvádí nezávislý server antiparazitikum.cz.

Více
nyní na Wurm-ex.cz
Nepropásněte testovací balení a nepřekračujte dávkování!

Nepropásněte testovací balení a nepřekračujte dávkování!

Přemnožení parazité stojí za mnoha vleklými zdravotními problémy. Především za vleklou únavou, postupnou nadváhou, za bolestmi a alergiemi. V lékárnách a u veterinářů je nyní k dostání volně prodejný přírodní přípravek Wurm-Ex, který využívá huminových kyselin, které veterináři k odčervení používají už léta. Při zadání slova AKCE lze do 29.2. přípravek získat v akci na wurm-ex.cz. Rodinné balení s voděodolným bluetooth reproduktorem do sprchy či k vodě je pouze v omezeném množství. „Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů, avšak způsobuje nekontrolovatelný úbytek váhy. V žádném případě nepřekračujte doporučené dávkování, nejedná se o přípravek na hubnutí,“ varuje antiparazitikum.cz.

Více
nyní na Wurm-ex.cz

Časová osa článků