Rytmus s přítelkyní Andreou

Rytmus s přítelkyní Andreou Foto: archiv Super.cz

Drsný Rytmus vyvrací rozchod s milenkou: Žádné kopačky se nekonají

17. srpna 2011 17:55

Slovenský raper Patrik Rytmus Vrbovský (41) vyvrací konec šestiletého vztahu se svojí přítelkyní a manažerkou v jedné osobě Andreou Práznovskou. "Žádný rozchod se nekoná a ani nekonal," napsal populární raper svých fanouškům na sociální síť facebook.

O rozchodu Patrika a Andrey informoval Super.cz minulý týden. Konec velké lásky potvrdila sama Práznovská. "Ano, s Patrikem jsme už pár měsíců od sebe. Super spolu vycházíme, jsem stále jeho manažerka a řeším všechny pracovní záležitosti," řekla Andrea.

Rytmus její slova ale vyvrací. Informace o rozchodu přinesl jako první slovenský deník Nový čas. Stěhování a dělení domu považuje raper za bulvární bláboly. Rozchod se prý rozhodně nekoná.

"Polovina domu není fuč a ani nebude. Naše nemovitosti se rozrůstají. Všechno jsou to jen výmysly škaredé šéfredaktorky deníku, která má nemanželské dítě po orgiích v kanceláři a je nahněvaná na celý svět, protože její soukromý život je absolutně rozbitý," říká drsně Rytmus a dokonce přes svůj facebook posílá vzkaz.

"Ty chudáčku, dej si do život do pořádku a nevylévej si zlosti na druhých," uzavírá raper. 

Gabriela Wolfová , Super.cz