Takto vřele vítali krásky jejich partneři.

Takto vřele vítali krásky jejich partneři. Michaela Feuereislová

Na finalistky České Miss čekaly po příletu z Thajska jejich lásky. Vysoký fešák, kulturista i o třicet let starší štramák

Po patnácti dnech thajské exotiky se finálová desítka České Miss vrátila do Prahy. Na to, že dívky strávily šestnáct hodin na cestě, vypadaly všechny poměrně svěže, ostatně to se od aspirantek na královnu krásy i očekává.

Na Letišti Václava Havla na většinu dívek čekali buď rodiče, nebo partneři. Například Adélu Rezkovou s nadšením přivítal její téměř o třicet let starší partner Luboš Ďurina. V průběhu soustředění jejich věkově nevyrovnaný vztah vyšel najevo, a tak se aspoň nemusí skrývat. Ostatně proč taky, slovenský podnikatel nikdy nebyl ženatý, je bezdětný a sympatický, tak proč dělat drahoty.

I na Andreu Bezděkovou čekal pohledný partner Martin Švach, se kterým finalistka číslo čtyři začala před nedávnem sdílet společnou domácnost. Do Ostravy si osobně odvezl partner i Kristýnu Kubíčkovou. Přítomnost Kristýnina svalnatého přítele Janyse Skaly nebyla velkým překvapením, ostatně on svou milou do jediné národní soutěže krásy přihlásil. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků