Při objetí došlo i na polibek, ale herec tvrdí, že nejde o nic víc než o přátelství.

Při objetí došlo i na polibek, ale herec tvrdí, že nejde o nic víc než o přátelství. Profimedia.cz

Courteney Cox a Matt LeBlanc spatřeni při polibku. Opravdu jsou Monica s Joeym jen přátelé?

O plánovaném návratu seriálu Přátelé, který se v únoru objeví na amerických televizních obrazovkách ve dvouhodinovém speciálu, se toho v poslední době napsalo hodně. Všechny hlavní hvězdy se rovněž setkaly v neděli večer v Sunset Towers v Los Angeles, jeden ale chyběl - představitel Chandlera Matthew Perry, který byl tou dobou v Londýně kvůli premiéře své hry na West Endu. Seriáloví Přátelé si ovšem vystačili i bez něj, Courteney Cox (51) a Matt LeBlanc (48) tedy určitě...

Představitelé Moniky Gellerové a Joyeho Tribbianiho se k sobě měli i mimo prostory podniku, venku se drželi v objetí a došlo i na polibek. O pusu na rozloučenou přitom nešlo, dvojice spolu posléze odcházela do víru velkoměsta.

LeBlanc ale už pro server Gossip Cop stačil poznamenat, že mezi ním a Couteney není nic víc a dál zůstávají pouze přáteli. Fanoušci legendárního sitcomu by si ale určitě přáli pravý opak. Přerodu z přátelství v lásku teoreticky nic nebrání... Cox koncem loňského roku odvolala zásnuby s muzikantem Johnnym McDaidem a LeBlanc se shodou okolností na začátku roku 2015 rozešel s kolegyní Andreou Anders. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků