České holky jsou v posteli údajně extra třída! Inspirují se především erotickými filmy a časopisy

Co se ještě více vzrušujícího, žhavějšího a „ostřejšího“ sexu týče, jsou Češky v porovnání se svými sousedkami ze Slovenska či Polska mnohem přístupnější a otevřenější: přibližně 65 % uživatelů stránky TheCasualLounge.cz tvoří ženy, které ze své „hravosti“ netěží jen pro své vlastní uspokojení, ale vynáší do nových sexuálních výšin i samotné pány tvorstva!
Cesta ke štěstí vede přes uspokojení v posteli

Cesta ke štěstí vede přes uspokojení v posteli

Žen, které svou sexualitu projevují v nové, emancipované podobě, je přitom čím dál více. Od svých milenců si vezmou, co chtějí, a neváhají přitom překročit žádná tabu. Co se všech druhů praktik a pozic týká, jsou velice vynalézavé. Otevřeně to potvrzuje i uživatelka TheCasualLounge.cz, Eva z Brna (28): „Předtím než se setkám s novým milencem, ráda ho nejdříve nažhavím online. Při osobní schůzce se inspiruji zejména pornem, erotickými časopisy a příručkami o sexu… zkrátka ukážu svým partnerům ráj na zemi! Kdybych mohla, měla bych sex i několik dní vkuse – s jediným mužem, se dvěma, nebo i s více. Někdy jsem takový malý ďáblík,“ dodává se smíchem.

Více informací
nyní na TheCasualLounge.cz
Sexuální vyvrcholení zaručena!

Sexuální vyvrcholení zaručena!

Na vedoucím portálu pro nezávazné schůzky se registruje čím dál více Češek – postelová vyvrcholení jsou totiž dle jejich slov na TheCasualLounge.cz zaručena! Martina z Ostravy (33) k tomu dodává: „Samotný výběr vhodných partnerů je také velice snadný, jelikož systém doporučování ideálních protějšků za mě oddělí zrna od plev a já už pak jen slíznu smetanu. Tato seznamka mi tudíž dokonale vyhovuje a pro ženy je dokonce zcela zdarma… nejspíš proto je nás tam tolik.“ Muži, kterým slůvko „chtíč“ vůbec není cizí, mají tudíž možnost najít vše, co hledají: nespoutanou vášeň, opravdové nadšení, i pověstnou „free love“!

Registrovat
nyní na TheCasualLounge.cz zdarma

Časová osa článků