Aneta Vrzalová a Betka Bartošová

Aneta Vrzalová a Betka Bartošová Foto: archiv Decibely lásky

Dvě mladé hvězdy filmu Decibely lásky se předvedly v rajcovním prádélku: Které to sekne víc?

Nový romantický film s písničkami Michala Davida (61) Decibely lásky se v kinech objeví až v únoru, ale Super.cz přináší pár snímků z natáčení. A jsou hodně sexy. Dvě mladé herečky, Aneta Vrzalová a Betka Bartošová, se na nich představují jen v rajcovním prádélku.

Obě mladé herečky doposud získávaly ostruhy hlavně v muzikálech. Slovenku Betku Bartošovou objevil v Púchově Michal David, obsadil ji do muzikálu Kat Mydlář a ona od té doby hrála v řadě jeho muzikálů, nejnověji v Angelice, kde bude alternovat titulní roli. Aneta Vrzalová je z Moravy a hraje v muzikálu Děti ráje.

Obě herečky se kvůli rolím ve filmu Decibely lásky musely na chvíli vžít do úloh modelek, které fotí reklamní akci. A obě prokázaly, že se mají čím pochlubit a nemusí se stydět za fotky v prádle. Která se vám líbí více? Divoška Aneta, nebo romantická Betka?

Betka chce do budoucna zůstat u muzikálových rolí. „Vzhledem k mé povaze a lásce k čokoládě a k jídlu vůbec bych profesi modelky nikdy dělat nemohla,“ směje se.

To Aneta už má nějaké zkušenosti, ale z dětství. „Je to možná vtipné, ale jako malá holka jsem chodila na různé dětské přehlídky a byla jsem zaregistrovaná v několika modelingových agenturách. Zůstalo mi to z toho mnoho hezkých vzpomínek a zážitků," vyprávěla Aneta.

"Možná i proto bych ale kariéru modelky nechtěla. Byla jsem dost temperamentní dítě. Než chození po mole sem a tam, mě spíš bavilo chodit tancovat, zpívat a hrát divadlo v dramaťáku. Asi mi nestačilo jen předvádět něčí šaty, ale projevovat se sama za sebe. Proto jsem šla raději studovat herectví. A tak mě pobavilo, když jsem v Decibelech lásky dostala nabídku role modelky. Teď mě napadá, že vlastně průpravu na film Decibely lásky jsem absolvovala už jako šestiletá holka. Zkrátka kruh se asi uzavřel,“ dodala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků