Řekněte konečně své nadváze stop!

Všichni to známe a je to pořád dokola! Stále omílané rady na hubnutí: „Jez méně a pořádně se hýbej.“ Co máme ale dělat, když nezabírají? Děláme něco špatně? Máme jíst ještě méně? Nebo sportovat jinak? V tom už nám obvykle nikdo moc neporadí a snadno se dostaneme do úzkých.
Pozor na zbytečné cukry!

Pozor na zbytečné cukry!

O cukrech se v poslední době hodně mluví. Proč se jim bránit? Jednoduše proto, že právě cukry mohou ve většině případů za naši nadváhu a nepěkné špíčky. Pokud se ráno nacpeme třemi rohlíky, k obědu si dáme vrchovatý talíř špaget, nebo velkou porci pizzy a na večer se „dotáhneme“ kynutými knedlíky, nemůžeme se divit, že tloustneme. Vyměňte ranní rohlík za tvaroh s ovocem, k obědu si dejte pečené kuře se salátem z míchané zeleniny a olivového oleje a k večeři si pochutnejte na grilované rybě. Změna bude veliká a rychlá.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Sama to nedokážu!

Sama to nedokážu!

Máte slabou vůli, nemáte fantazii v kuchyni, nebo prostě potřebujete jednodušší a relativně rychlé řešení? Pak je v pořádku sáhnout po vhodném pomocníkovi ve formě konkrétní diety, nebo doplňku stravy. Oblíbenou metodou je proteinová dieta KetoDiet, která pomůže vašemu tělu se spalováním uložených tuků. Přirozeně a vcelku rychle, protože na ni je váš organismus připravený. Jen mu připravíte vhodné podmínky.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Řekněte ne krémům proti celulitidě

Řekněte ne krémům proti celulitidě

Nepříjemnou celulitidou trpí – no vážně – až 90 % žen! Všemožné krémy, gely, nebo vodičky nejsou většinou k ničemu a pravidelné cvičení pomáhá jen nepatrně. Díky proteinové dietě ale budou vaše stehna a boky opět krásnější. KetoDiet má pozitivní vliv v rámci léčby pomerančové kůže a nevhodného ukládání tuků.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Hlavně nemít hlad

Hlavně nemít hlad

Bojíte se, že budete mít s KetoDiet hlad? Takové obavy můžete rychle hodit za hlavu. 5 vyvážených proteinových jídel denně, obohacených o vitamíny, minerály i Omega-6 mastné kyseliny, vás spolehlivě zasytí a dodají všechny potřebné živiny. Polévky, omelety, snídaňové kaše, proteinové tyčinky, nebo nápoje v mnoha příchutích – výběr je opravdu široký.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz
A opravdu to funguje?

A opravdu to funguje?

S proteinovou dietou KetoDiet úspěšně hubnou i známé osobnosti – Jitka Zelenková, Martin Dejdar, Jakub Smolík, Anna K., nebo herec Václav Kopta. A s výsledky jsou nadmíru spokojeni. „Netrpěl jsem panickými ataky z hladu, chtělo to jen ze začátku takzvaně zkrotit tygra. Ale zvládl jsem to a kila šla utěšeně dolů. Kontrolní krevní odběry po dvou měsících hubnutí s KetoDiet navíc ukázaly, že všechny sledované hodnoty mám nyní zcela v normě,“ pochvaluje si ketodietu Václav Kopta.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz

Časová osa článků