5 zaručených tipů na hubnutí. Kustovnice, Zdravá snídaně, Green coffee a OBEZIN

Velmi náročné Vánoce, samé přejídání, cukroví sladkosti a jídlo, které bychom si normálně nedovolili. Je třeba začít soupeřit s přebytečnými kily se zárukou. Hubnutí začíná ve vaší mysli. Musíte věřit a dokážete to! My vám nabízíme unikátní řadu výrobků, s kterými to navíc jde snadno. Začněte den chutnou Zdravou snídaní od OBEZINu, která vám zajistí energii a vitalitu. Jezte kustovnici čínskou, nebo užívejte oblíbené diety Green coffee a OBEZIN. Pochutnáte si a navíc se budete se cítit skvěle. Vyzkoušejte i další ověřené tipy.
Kustovnice čínská. Superpotravina, která je ikonou na trhu s maximální výživovou hodnotou

Kustovnice čínská. Superpotravina, která je ikonou na trhu s maximální výživovou hodnotou

Plody kustovnice čínské – goji jsou označovány jako všelék, plod dlouhověkosti či ovoce radosti. Traduje se, že pokud se kustovnice pije ve formě čaje celý rok, přináší dokonalé zdraví a dlouhý věk. Goji – kustovnice čínská jako lék. Harmonizuje činnost jater a ledvin, posiluje obranyschopnost, posiluje imunitu organismu, zlepšuje krvetvorbu, snižuje krevní tlak, zvlhčuje plíce (pomáhá proti astmatům a alergiím), podporuje sexuální funkce, posiluje zrak a snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Má nejlepší antioxidační schopnosti. Goji pomáhá zabraňovat poškození buněk a stárnutí organismu vyrovnáváním Ph prostředí krve.

Koupit
nyní na Biosfera.cz za 41 Kč včetně DPH
Zdravá a rychlá snídaně s velkými kousky ovoce

Zdravá a rychlá snídaně s velkými kousky ovoce

Snídaně je důležitá, protože nastartuje váš metabolismus a bez toho nemůže vaše tělo efektivně hubnout. Proto jsme ve spolupráci s výživovými poradci navrhli produkt Zdravá snídaně od OBEZINu, který obsahuje vyváženou skladbu přísad. Základní složka je jemně mletá ovesná kaše, která je dochucená výběrem prémiových nesířených sušených plodů. Zdravá snídaně nastartuje váš ranní metabolismus a zajistí vám dostatek energie po celé dopoledne. Tento produkt je vyvinut tak, abyste si zdravou snídani mohli připravit během pár minut. Vyberte si některou z 12 příchutí!

Koupit
nyní na Biosfera.cz za 34 Kč včetně DPH
Green coffee plus, hit amerických celebrit na hubnutí!

Green coffee plus, hit amerických celebrit na hubnutí!

Green coffee plus je speciálně upravenou variantou oblíbeného výtažku ze zelené kávy, který se využívá po celém světě na podporu hubnutí. Vyrábí se v České republice. Zelená káva je vhodná pro lidi s nadváhou, sníženou imunitou a ty, kteří se potýkají s únavou. Podpůrný účinek při hubnutí nebo po dietě vhodně doplňuje sladkovodní řasa spirulina, která udržuje stabilní hladinu cukru v krvi a tím pomáhá zamezit chuti na sladké. Ve spojitosti s přidaným vitaminem C podporuje přirozenou obranyschopnost a pomáhá odbourávat volné radikály (antioxidant).

Koupit
nyní na Biosfera.cz za 281 Kč včetně DPH
Ke skvělé postavě vám stačí pouhý měsíc. Po náročném vánočním období jdou kila rychle dolů

Ke skvělé postavě vám stačí pouhý měsíc. Po náročném vánočním období jdou kila rychle dolů

Nemusíte své tělo trápit drastickými dietami, aby šla kila dolů. OBEZIN® je revolučním hubnoucím výrobkem s klinicky ověřenou studií, který opravdu funguje. OBEZIN® usnadňuje hubnutí díky vysokému obsahu glukomannanu, který do své stravy zařazují i věhlasní fitness trenéři pro udržení své váhy. Doplněk stravy OBEZIN® stačí zapít ráno, odpoledne a večer před jídlem a nebudete se přejídat. S OBEZINem® svá přebytečná kila spokojeně shodila i Míša Nosková. Získejte sebevědomí a krásnou postavu stejně jako ona. Hladovění není řešením!

Koupit
nyní na Biosfera.cz za 248 Kč včetně DPH
Neztrácejte naději, i v pokročilém věku může být hubnutí snadné!

Neztrácejte naději, i v pokročilém věku může být hubnutí snadné!

Přestože máte více jak 45 let, nepropadejte beznaději. Od určitého věku hubnutí není jednoduché. Výrobek OBEZIN® 45+ odpovídá složením potřebám lidí starších 45 let. OBEZIN® 45+ vám za pomoci unikátního složení a obsahu glukomannanu umožní snadno shazovat přebytečná kila. Potvrzeno výživovými poradci: „Už žádné hladové nájezdy na ledničku kvůli výkyvům glukózy ve vašem těle! Věřte, že s tímto produktem to dokážete, vždyť byl navržen přímo pro vás.“ Kyklop z Maxim Turbulenc dosáhl s OBEZINem® 45+ neuvěřitelného úbytku.

Koupit
nyní na Biosfera.cz za 249 Kč včetně DPH

Časová osa článků