Kdybyste si měla pořídit jen jednu podprsenku, bude to… Unikátní hladká MAIA 4D Soft Control!

Máte doma tucet podprsenek, ale žádná vlastně nepadne moc dobře? Už vás nebaví neustále řešit odstávající košíčky, proznačující se švy a skvrny od potu? A proč si raději nepořídíte tu pravou? Podprsenku, která padne jako ulitá, hodí se pod každé oblečení a je pohodlná tak, že o ní nebudete celý den vědět? Objevte unikát mezi podprsenkami – představujeme vám podprsenku MAIA 4D Soft Control.
Lehká a pohodlná, vhodná pro celodenní nošení

Lehká a pohodlná, vhodná pro celodenní nošení

Podprsenka MAIA 4D je vyrobena z unikátního termoresponzivního materiálu, který reaguje na tělesnou teplotu a vytvaruje se přesně podle vašich křivek. Splyne tak s liniemi těla a díky hladkým košíčkům nebude po podprsence ani stopy. I když obléknete opravdu obepnutý top. Košíčky jsou měkké, příjemné a velmi lehké – podprsenka tak bude nejen téměř neviditelná pro vaše okolí, ale nebudete o ní celý den vědět ani vy. Lehká, prodyšná, krásná – co víc si přát?

Více
nyní na ASTRATEX
Pro všechny velikosti prsou. A konečně bez pocení!

Pro všechny velikosti prsou. A konečně bez pocení!

Protože problémy s pocením a nepadnoucí podprsenkou trápí především ženy s většími ňadry, pořídíte podprsenku MAIA 4D Soft Control i ve větších velikostech. Díky svým unikátním vlastnostem se dokonale přizpůsobí vašim křivkám a rozhodně se v ní nezpotíte. Materiál košíčků je speciálně vyrobený tak, aby nezvyšoval tělesnou teplotu a zabránil tak pocení. Výsledkem je komfort a dokonalý tvar prsou.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Pro každou příležitost. Opravdu!

Pro každou příležitost. Opravdu!

Abyste si mohla dokonalý komfort užívat opravdu kdykoliv, pořídíte podprsenku MAIA 4D Soft Control hned ve třech praktických barvách. V čistě bílé, svůdné černé a praktické tělové barvě – ta je ideální pod bílé či průsvitné oblečení, splyne totiž s barvou vaší pleti. Ke všem třem barvám navíc pořídíte také ladící kalhotky. Ale pozor – jakmile podprsenku MAIA 4D jednou obléknete, s ničím jiným už se nespokojíte.

Koupit
nyní na ASTRATEX

Časová osa článků