Princ Harry se prý sblížil s řeckou korunní princeznou Marií-Olympií...

Princ Harry se prý sblížil s řeckou korunní princeznou Marií-Olympií... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jako z pohádky: Princ Harry se prý zakoukal do překrásné řecké princezny

18. ledna 2016 16:38

Vznešenější nevěstu by si pro svého vnuka královna Alžběta II. (92) snad ani nemohla přát... Princ Harry (33) je podle důvěrných informací australského magazínu New Idea ‚ohromen‘ překrásnou dívkou, v jejíž žilách koluje modrá krev - devatenáctiletou princeznou Marií-Olympií Řeckou a Dánskou.

Harryho údajně s devatenáctiletou plavovlasou aristokratkou seznámila princova sestřenice Beatrice a dvojice už prý absolvovala i několik soukromých schůzek. „Harry je kvůli Marii-Olympii jako na obláčku. Je jí absolutně ohromený. Mají za sebou už několik rande a plánují odjet před Velikonoci lyžovat do Švýcarska,“ uvedl zdroj magazínu s tím, že mladou princeznu mají v oblibě i vévoda s vévodkyní z Cambridge Kate a William. Věří prý, že dcera řeckého korunního prince Pavla a korunní princezny Marie-Chantal by pro něj představovala dosud nejlepší partnerku. Kensingtonský palác se podle Daily Mailu k celé události odmítl vyjádřit.

Mladinká princezna se narodila v New Yorku, ale žije a studuje drama, historii umění, grafiku a fotografii v Londýně, kde si užívá všech výdobytků svého aristokratického původu. Zbožňuje cestování a módu, a tak je možné ji často spatřit v prvních řadách na přehlídkách nejslavnějších módních domů a návrhářů. Rovněž na sociálních sítích je velice aktivní. Loni ji magazín Tatler otiskl na titulní stranu s označením nejžádanější slečna světa. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz