Jak mít 45 let a vypadat na 30. Toto jsou ověřené elixíry mládí

Francouzům prodlužuje život červené víno. Američané utrácejí za kúru z kozince, v Rusku zase spoléhají na horskou pryskyřici. Češi přidali na seznam elixírů mládí výtažky z rostlin, které omlazují rostlinná pletiva, ale také lidskou pokožku.

„Ač je na první pohled zásadní rozdíl mezi rostlinou a živočichem, na úrovni buněk, z nichž jsou sestaveny, jsou základní životní funkce velmi podobné,“ prohlásil na dotaz největšího českého deníku v roce 2012 Jan Krekule z Ústavu experimentální botaniky Akademie věd. Tím vysvětlil, proč se objev českých vědců dočkal takového zájmu a pod názvem Pyratine posbíral tisíce pozitivních referencí zákaznic napříč světem. Pyratine jednoduše funguje.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Ověřeno českými zákazníky

Ověřeno českými zákazníky

Velmi pozitivní účinky Pyratinu na lidskou pokožku potvrzují i zástupy Čechů. Na portálu Heureka.cz si oficiální obchod značky v Česku drží neskutečné 100% hodnocení a to nejen kvůli špičkovým službám, ale především samotným účinkům. Například zákaznice Jitka o krému říká: „Krém Pyratine-6 je opravdu jediný produkt, po kterém jsem už po týdnu pozorovala zpevnění pleti, a jemné vrásky téměř zmizely. U hlubokých vrásek je to běh na trochu delší trať.“ Miriam přidala: „Rozhodně doporučuji všem, kteří hledají kvalitu. Krémy opravdu fungují přesně tak, jak je uvedeno.“ Nabízí se otázka, co stojí za výjimečnými účinky Pyratinu?

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine redukuje i hluboké vrásky

Pyratine redukuje i hluboké vrásky

Aktivní složky Pyratinu jsou extrahovány z rostlin. Konkrétně se jedná o látky ze skupiny cytokininů, které řídí mimo jiné stárnutí listů. V souladu s extrémně přísnými procedurami americké FDA (úřad pro kontrolu potravin a léčiv) proběhla série testů, které potvrdily výrazné zlepšení textury pleti během několika dní používání. Stejné testy zároveň ukázaly, že přípravky Pyratine v tomto směru dosahují lepších výsledků než Renova, tedy v USA dříve jediný oficiálně schválený produkt proti stárnutí pokožky. Nyní do této skupiny patří i Pyratine.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Velmi vhodný na citlivou pokožku

Velmi vhodný na citlivou pokožku

Pyratine zajišťuje hydratovanou pokožku bez vedlejších účinků. U krémů Pyratine byly navíc prokázány protizánětlivé účinky a pozitivní vliv na obnovení přirozené ochranné funkce kůže. Studie Kalifornské univerzity prokázala snížení zarudnutí tváře o 42 % během 14 dní používání a dokonce 67 % na konci 12. týdne pravidelné aplikace krémů Pyratine.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine léčí růžovku

Pyratine léčí růžovku

Přípravky Pyratine prošly řadou nezávislých klinických studií, které potvrdily výraznou účinnost v boji proti růžovce. Pozitivní účinky však hlásí zejména samotní zákazníci. Zákaznice Petra o účincích Pyratinu říká: „Na růžovku jsem několik let používala masti s kortikoidy. Bohužel většinou krátkodobá pomoc. S krémem Pyratinem XR jsem velmi spokojená. Pleť je bez známek zarudnutí a navíc pěkně vypnutá. Super,“ řekla. Pyratine účinně eliminuje všechny tři základní projevy růžovky: Výrazné zarudnutí kůže, aknózní léze a rovněž pavoučí žilky. Pyratine XR lze k léčbě růžovky používat zcela bez omezení. Díky unikátnímu složení je možná dlouhodobá aplikace bez vedlejších účinků.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu

Časová osa článků