Princ William se nechal ostříhat.

Princ William se nechal ostříhat. Profimedia.cz

Princ William (33) v novém krátkém sestřihu naplno odhalil pleš

Britská královská rodina se v neděli ráno účastnila vzpomínkového setkání v Kostele svaté Máří Magdaleny v Norfolku ke stému výročí bitvy o Gallipoli. Památku 58 tisíc vojáků, kteří během této bitvy ve 1. světové válce přišli o život, přišli uctít vévoda (38) s vévodkyní z Cambridge (39) i královský pár Alžběta II. s chotěm princem Philipem, vévodou z Edinburghu. Princ William se zároveň poprvé představil v novém kratším sestřihu, v němž ovšem ještě víc vynikla jeho řídnoucí kštice.

Ani jeho žena však tentokrát neoslnila tak, jak jsme u ní zvyklí. V tvídovém kostýmku Michael Kors a černém kloboučku Lock & Co působila velice usedle. Zahraniční média se shodují, že na takové modely má i při podobných událostech čerstvě čtyřiatřicetiletá Kate ještě spoustu času.

Kdo ale naopak na pietním aktu módní redaktory zaujal, byla její sestra Pippa (37). V krátkém zelenkavém kabátku a kozačkách na podpatku prý vynikly její perfektně tvarované nohy. Výrazným prvkem byla i kožešinová čepice, která celkový dojem ještě vyzdvihla. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků