Lukáš Hejlík se rozpovídal o tom, jak prožil se synem Vánoce. Super.cz

První Vánoce s Vojtou: Lukáš Hejlík dostal víc dárků než jeho syn

První Vánoce se synem Vojtíškem má za sebou Lukáš Hejlík (41). Přestože jsou jeho synovi pouhé tři měsíce, tak prožili svátky poměrně v poklidu. „Byli jsme na chalupě. Vyšla nám štědrovečerní večeře i rozbalování dárků. Zásadní je, aby neplakal, a to se podařilo,” říká Lukáš a jedním dechem spokojeně dodává: „Příští rok to bude asi živočišnější.”

Paradoxně nejvíce dárků nečekalo pod stromečkem na nejmladšího člena rodiny, ale z největší nadílky se radoval právě Lukáš Hejlík. „Musím se přiznat, že jsem koupil nejméně dárků. Žena mi pořád říkala, že to nebudeme přehánět, a nakonec to sama přehnala,” culí se oblíbený herec ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Kriminálky Anděl či Terapie.

Asi jako každý otec i Lukáš je nadšený z pokroků, které jeho potomek dělá. „Začal slyšet na jméno, natahuje se po věcech, zkoumá svět. Je zajímavé, jak ten vývoj lidem jde pomalu. Zajímavé je, že třeba ovce se narodí a je hotová, ale dětem to jde pomalu. Zase je to ale krásný to sledovat,” uzavírá naše povídání nadšený chovatel ovcí. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků