Eliška Bučková s Jakubem Vágnerem na Expedici Amazonie 2015

Eliška Bučková s Jakubem Vágnerem na Expedici Amazonie 2015 Foto: Bonver Group

Pravda o vztahu Vágnera a Borhyové: Lucie byla jen krycí clona pro randění s Eliškou Bučkovou!

Tak to jsme tedy opravdu nečekali! Rybář a dobrodruh Jakub Vágner (39) je už pár týdnů spojován s moderátorkou Televizních novin Lucií Borhyovou (43), všichni už mají za hotovou věc, že spolu randí. A to i přesto, že to jak Jakub, tak Lucie popřeli. Ve skutečnosti je ale novou vyvolenou Vágnera Eliška Bučková (32)!

Když byli Jakub Vágner s Lucií Borhyovou nedávno na večeři a pak společně trávili chvíle na chalupě, nikdo by si nevsadil ani pětník na to, že by ti dva mohli být skutečně jen kamarádi. Jenže se ukazuje, že tomu tak opravdu je!

„Lucie byla slepá patrona, zeptejte se Elišky Bučkové, kdo je skutečně její nový přítel,“ dozvěděli jsme se od výborného zdroje.

A Eliška Bučková nás překvapila, když vlastně ani nezapírala.

„Mám z minulosti špatné zkušenosti, raději se zeptejte přímo Jakuba, jestli se k tomu chce vyjádřit,“ prohlásila pro Super.cz.

Bučková s Vágnerem trávila čas v pralese, kde fotili opravdu zajímavý kalendář Expedice Amazonie 2015, láska ale evidentně přerostla už dříve. Ještě před odjezdem nám totiž Eliška naznačila, že někoho nového má. A protože chlapy asi nemění jako ponožky, jiskra musela přeskočit už dříve.

Zjišťujeme podrobnější informace. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků